Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szara30

TELEMARKETER

Polecane posty

Gość Szara30

Czy ktoś z was pracował lub pracuje w telemarketingu np.Panaorama firm?Dostałam taką ofertę, firma wysyła na 5 dniowe szkolenie do warszawy.Po szkoleniu przez trzy miesiące nie wolno mi zrezygnować z pracy, ponieważ będę musiała zwrócić koszty szkolenia.Dla mnie to straszne uwiązanie, a jak praca mi się nie spodoba, albo będą o wiele mniej płacić niż mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
ja pracowałam i po niespełna miesiacu zrezygnowalam. mozna sie zajebac przekonujac ludzi zeby skorzystali z oferty. A masz jakas stala pensje+premia za sprzedaz czy tylko ci placa od sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek_02
albo jestes sprzedawca albo nie i tyle, jest podstawa plus prowizja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara30
Tak zaproponowano mi stałą pensję ale na szkoleniu dowiem się jakiej wysokości, pewnie najniższa krajowa!Trochę obawiam się, że wykorzystają mnie przez te trzy miesiące, a potem do widzenia przyjdą nowi i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
mysle ze nie oplacalo by im sie wysylac cie na szkolenie a za 3 m-ce wywalac ale ogolnie ja tej pracy bardzo nie lubialam a po tygodniu siadl mi glos i nie moglam mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek_02
pamparam - sam tak pracowalem i nie wierze w bzdury ktore opowiadasz (za przeproszeniem ), jak ktos sie nadaje to zostaje a jak nie to nie, jakos odeszlas po miesiacu i nikt ci nieczego placic nie kazal prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Pewnie masz na myśli Eniro, zajrzyj sobie na forum dotyczące tej firmy. 90% ludzi twierdzi, że to oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara30
Tak właśnie chodzi o eniro.Nie pojechałam tam na drugą rozmowę, kazali przywieść już zdjęcia, świadectwa pracy, ze szkoły itd...Ja szukam poważnej pracy i nienawidzę być robiona w bambucho, niech się wypchają.Jak można związać kogoś z pracą na trzy miesiące bez możliwości rezygnacji z mojej strony, szukają taniej siły roboczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×