Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz nie wiem..

Kobietki pomozcie... buty japonki

Polecane posty

Gość sama juz nie wiem..

Nigdy wczesniej nie chodzilam w takich butach, kupilam je do latania poniewaz wyjezdzam i beda tam upaly przeogromne i teraz mam problem - otoz na tym paseczku, ktory wchodzi miedzy palce jest taka oslonka (tzn taka jakby rurka nalozona na paseczek) czy ja mam to sciagnac? czy to jest specjalnie po to by nie obcieralo? Ten paseczek pod spodem jest z takiej jakby plecionki... Poza tym jak tak je sobie zalozylam w domu to mam wrazenie, ze ten paseczek wchodzi za gleboko miedzy palce, jakby byl w zlym miejscu i nie wiem czy poprostu jestem nie przyzwyczajona bo nigdy takich nie nosilam, czy to sie jakos rozluzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta osłonka
jest po to aby chronić palce:) nie ściągaj, przyzwyczaisz sie do japonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam w tamtym roku japonki z taka palstikowa przezroczysta osłonką i postanowiłam ja zdjąć bo wrzynała mi sie miedzy palce niemiłosiernie i po zdjeciu tego było duuuuuuużo lepiej.Takze radze ci to zdjac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oslonka
jest po to, ze bylo higiniczniej podczas mierzenia (tak jak te wkladki w strojach kapielowych) to sie zdejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....
ja tez sobie takie kupilam i teraz mi to namieszalo w glowie :) jesli mialoby to chronic palce to nie chcialabym tego sciagac, a jesli to jest tak podobnie jak z wkladkami w strojach kapielowych to nie chcialabym zeby byla siara :) niby takie banalne a jednak :) czyli sciagac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka_
ja na przyklad nie sciagalam :) ale moze to trzeba faktycznie zdjac? Tez sie zastanawialam, ale stwierdzilam, ze gdyby to bylo nie potrzebne to latwo by sie sciagalo, tak jak np. w przypadku tych wkladek przyklejanych w strojach kapielowych. A ta oslonke zeby sciaganac, to musialabym nozem to ciac, rozciac i dopiero.. . wiec faktycznie nie wiem jak to ma byc :) A moze te Wasze oslonki byly wlasnie takie jakby zakldane ze sie latwo sciagalo? moze w kazdych jest inaczej? takze nie wiem co poradzic, bo tez mialam ten problem i mam w sumie nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkopuszysta
ja sciagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
ze nie sciagnelam w jednych bo mi to jakos nie przeszkadzalo, ale pozniej tez mi ktos powiedzial, ze to sie sciaga i teraz mam w sumie w jednych sciagniete a w drugich nie ;) ale nie wiem jak to ma do konca byc, tylko jak sciagniesz a ma chronic palce to juz z powrotem nie nalozysz, chyba troszke wygodniej jak nie ma tej oslonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam to cudo
to zalezy od buta ,bo niby to sie sciaga aczkolwiek niekoniecznie.ja nie sciagalam nigdy i nigdy nie obcieralo,jak ostatnio kupowalam buty babka w sklepie powiedziala ze trzeba to ucuac ,no wiec ucielam mimo ze wygodne byly i juz tych japonek nosic nie moge,nie wiem jaka ta oslonka ma wplyw na buta ale naprawde bez niej but jest nie do noszenia.akurat ten but,bo moja siostra wycina to i jej but przymierzylam i bez oslonki byl wygodny,wiec od buta to chyba zalezy.i jesli nie obciera-to ja bym nie usuwala tych oslonek bo mozna stracic buciki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą nutki
tez uwazam ze to od buta zalezy i to jest taki ryzyk fizyk czy po usunieciu bedzie lepiej albo gorzej;) ale powiem ze tez sie dziwie jak taka oslonka moze wplywac na to ze po jej usunieciu but moze byc juz nie do ubrania bo tez tak ostatnio mnie podkusilo-ucielam i nie nosze ich mimo ze probowalam kilka razy to jednak niemilosiernie wrzynaja sie miedzy palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....
dziewczyny tu maja jednak racje ze to od buta zalezy.jak ci nie pije to nie ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdejmuj
nie zdejmuj a jak pije mozesz to przesunac troche do gory i bedzie dobrze :) to chroni przed otarciami .. na poczatku ejst niewygodnie ale przyzwyczaisz sie na poczatku z tym czy ebz tego otrzesz sobie stopki nawet w japonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak już zostało powiedziane - ta 'rureczka' ma za zadanie chronić nasze palce, by pasek nas nie obcierał :) a zaufaj mi - to jest strasznie nieprzyjemne uczucie. a do fasonu japonek po jakimś czasie na pewno się przyzwyczaisz ;) potrzeba jedynie wytrwałości i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×