Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g.l.o.r.i.a.

Czy wypada zadzwonić??

Polecane posty

Gość g.l.o.r.i.a.

Złożyłam do pewnej firmy swoją aplikację (odpowiedź na ich ogłoszenie).Minął już dość długi okres czasu i cisza.Czy mogę zadzwonić do tej firmy i zapytać,jak wygląda sprawa rekrutacji? Zależy mi na tej pracy,a boję się,że moje CV po prostu wylądowało w niszczarce.Będę wdzięczna za Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon zeby sie nie łudzic
ze jeszcze masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.l.o.r.i.a.
No właśnie.Chcę wiedzieć,na czym stoję.Czy mam się jeszcze "łudzić" (ja mówię "mieć nadzieję" ;) ),czy już nie.Dziękuję za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
jak najbardziej wypada zadzwonić :) tylko ze ja bym przyjęła inny ton...zadzwoniła bym i dowiadywała się jak można si skontaktować z osoba rekrutującą i czy jest możliwość żeby ta osoba poświęciła Ci chwile czasu, bo już jakiś czas szukasz pracy w tej dziedzinie/branży bez sukcesu a bardzo Ci zależy na tej branży i chciała byś się dowiedzieć jakie twoje kwalifikacje są nie wystarczające, czego musiałabyś się nauczyć żeby nadawać się na takie stanowisko. to jest super patent...ja tak zrobiłam z tym że zamiast dzwonić poszłam bezpośrednio do siedziby firmy...jeszcze wyciągnęłam argument że jestem świeżo po obronie i próbuję się odnaleźć na rynku pracy...po tygodniu już tam pracowałam i nauczyli mnie wszystkiego robiąc ze mnie specjalistę. mogą cię spławić, a może nie i wtedy przynajmniej dowiesz się czegoś ciekawego o pracy w takim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.l.o.r.i.a.
Do: ** ** ** ** ** *** *** *** *** Bardzo ciekawy punkt widzenia i głos w dyskusji.Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario.....
A jeśli podają tylko maila to można zapytać tą drogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×