Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekkopuszysta

Białe spodnie....tylko dla chudych????

Polecane posty

Gość lekkopuszysta

hej jak myslicie?jakie jest wasze zdanie?? czy biale spodnie tylko dla mega chudych dziewczyn??? nie mowie o ruzrkach czy laginsach ale np o prostych spodniach z grubszego materialu nieprzeswitujace...sama mam 165 i 66 kg;/ jestem proporcjionalna wiec nie mam wielekiej pupy czu brzucha poprostu wszedzie troszke wiecej;) chcialabym miec biale spodnie..widze ze wiele dziewczyn nosi nawet "grubasek" i podoba mi sie...sama marze o bialych prostych troszke grubszy material...do tego kalpiki na malym obcasei - zeby bylo wygodniej...jakie jest wasze zdanie?moze macie same takie spodnie..jak sie w nich czujecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejuuu
Dziewczyno, kupuj i noś, jesli tylko masz taką ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary mamy bardzo zbliżone. :) Mam białe spodnie, proste, szerokie nogawki, grupy materiał. Najczęściej zakładam do dłuższych bluzek. Są w porządku, nie opinają się, nie prześwitują więc dlaczego nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiizunia
na twoim miejscu nie mialabym zadnych skrupułów!! a niby w czym masz chodzic latem, w brazowych sztruksach? tylko dlatego, że masz kobieca sylwetke? bez sensu:) kup sobie biale spodnie, a do nich np. jasnobezowa marynarke:) bedzie to wygladac super:) albo w ogole idz na calosc i marynarke tez kup biala:) a co! :) :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe spodnie nie są wyłącznie dla chudych osób, ale niestety pogrubiają :( sama mam z tym problem bo latem chciałoby się wyjść w białych spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkskslshlkdsjhlks
przymierz i zobacz jak sie bedziesz czula. jak dobrze to nie przejmuj sie innymi tylko kupuj i niech ci sie dobrze w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZDDZO999
DGHDF;LKJABNLFSDJVBAKLSJFBNDL/AKDFN/ADLKNlCA;LV C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZDDZO999
BIALE SPODNIA SUPER ALE JAK KTOŚ BYL W TOALECIE TO POWINIEN POMYŚLEĆ BO ZNAJOMA CHYBA NIE MYŚLI ZAÓWARZYLEM TO DOPIERO PO SPOCILA SIE A POTEM ZRĄZ WYSZEDŁ JEJ NA SPODNIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieca sylwetka?! Przecież taka waga przy 165 cm wzrostu to zwykla otylosc! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie białe spodnie nie są dla dziewczyn z BMI > niż 20 . Pewnie napiszecie , że jestem głupia. Ale głupio wygląda dziewczyna która specjalnie moze nieswiadomie dodaje sobie 5 kg:P nie polecam takim osobom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj śmiało białe spodnie .. tylko wybierz sobie odpowiedni krój i materiał :) ... ja uwielbiam do takich spodni czarną bluzkę bez ramiączek i szpileczka na nodze ... ewentualnie możesz nosić je z jakąś tuniką ... nie patrz na innych bo oni na Ciebie też nie patrzą tylko robią swoje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z taką wagą na pewno bym sie nie ubrała. teraz przy wzroście 173 i wadze 50 a co dopiero o 16 kg wiekszej... och nie nie odpaaaaaaada . Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewnie wyglądasz jak wieszak
i nawet spodnicy nie ubierzesz a ty śmiało zakładaj białe spodnie i nie przejmuj się tą debilką bo Ci zazdrości, pewnie nie ma cyckó i tyłka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhr
grahamka2008 ja mam BMI 21 i w bialych spodniach wyglądam zajebiscie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
moim zdaniem możesz nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem moze i nie mam cycków ale mowie co myysle wiec prosze mnie nie wyzywać. Zreszta duzy biust jest niemodny i cesze sie z trego jaki jest. http://img253.imageshack.us/img253/1936/paradeofwhitehb8.jpg tak wygladaja szczuple panie. slicznie zas puszytych szukam 10 minut i znaleźć nie mogę. chyba wiec sie nie pokazjuja w białych spodniach. bo trzeba miec trochę -estetyki. i samokrytyki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly ... Rose
do grahamki - Coooooooo? duzy biust niemodny???????? dziecko, kto ci to wmowił??? :) duzy biust był, jest i bedzie modny zawsze i wszedzie:) to raczej moda na płaskie wieszaki sie konczy, i całe szczescie:) a do autorki topicu - kupuj białe spodnie i sie nie krepuj:) jest lato i na pewno bedziesz super wygladac:) a jak ktos ci wmawia, ze jestes otyla, to jest zwykly kretyn. Musialabys wazyc 80 kg, zeby byc otyla przy twoim wzroscie:) zreszta, nawet, jakbys wazyla te 80 kilo i miala potrzebe nosic biale spodnie, to nikt nie ma prawa ci tego zabronic:) a juz na pewno nie te estetki, pozal sie boze, rodem z pscimia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_krakowianka
grahamka pierdolisz jak ..... nawet paniom w rozmiarach 46 polecają styliści białe spodnie!!!!! dobrze skrojone dobrane do figury pasują każdym nie tylko anorektyczka! tak więc do autorki spokojnie kup sobie białe spodnie tylko przymiez kilka par róznie skrojonych bo w jednych bedziesz wyglądała na 10 kg wiecej a drugie cie jeszcze wysmuklą ! pozwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka ty chora
psychicznie jesteś :o twój wygląd przy takim wzroście i takiej wadze to jest choroba... Może masz anoreksję i każda NORMALNA kobieta jest dla ciebie otyła? Z resztą spytaj facetów jakie kobiety lubią, chudziny czu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl-vw-ia***
zgadzam sie z poprzedniczkami w 200%!!!! biale spodnie jak najbardziej pasuja.... liczy sie kroj a nie kolor.... wiadomo czarny - - wyszczupla.. ale po co kisic sie w czerni w upalne dni?? trzeba byc naprawde zakomplekcionym zeby robic z siebie king konga przy takich wymiarach.. polecam jak najbardziej:) pozdraiwiam... ale kolezanka"anorektyczka".... niech wypowiada sie w tematach typu pro-ana.... tam ja pochwala za takie posty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto z wagą 50 kg to Ty chyba anorektyczką jesteś. a autorka topicu wcale nie jest gruba z tą wagą, a co najwyżej ma kobiece kształty- pupę. ja mam 160 cm i ważę 54 kg, a czuję się świetnie w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszkomanka
Serdecznie witam wszystkie Panie ;) w związku z tematem chciałabym zaprosić na moją stronę http://www.mojeciuchy.pl/u/magdakrusz@o2.pl/ gdzie sprzedaję ciuszki i całkiem niezłe dodatki. W dniu dzisiejszym obniżyłam ceny nawet do 70% w związku z moją rychłą przeprowadzką - zależy mi na zmniejszeniu objętości garderoby gdyż nie będę mogła zabrać ze sobą wszystkiego... ;)) Istnieje możliwość negocjacji ceny, a także jest możliwość otrzymania ode mni atrakcyjnych GRATISÓW w postaci kosmetyków itp. Naprawdę serdecznie zachęcam, naprawdę warto! pozdrawiam :))) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×