Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

Brak świadków i dowodów

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaastraszne
ona napisała to w maju, wtapie zeby do teraz siedziała na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona...
nie zwróciłam uwagi. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam zly adres swiadka. co teraz? mam juz noiwy adres, ale nie wiem co robic... rozprawa za 3 tygodnie. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
jak wiesz kiedy jest rozprawa, bo rozumiem że masz już wyznaczony termin i dostałas wezwanie to powiedz temu swiadkowi co i jak i o której i niech przyjdzie, a wezwanie przyjdzie na ten zły adres i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrecona niezle jestes. Mowisz swiadkowi co i jak a do sadu zanosisz nowy adres. Pamietaj ze swiadek nawet jak dostanie wezwanie moze go nie przyjac. Np awizo dostanie do lapki idzie na poczte a mila panienka z okienka musi mu wiedziec co to jest. Z sadu???? To nie dziekuje i odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa- nie zakrecona, ten adres to adres kochanki, ktory ciezko mi byl ozdobyc. A ak juz zdobylam, to sie okazal adresem jaj corki... Niewane, teraz mam juz dobry i moze sie jeszcze przyda. Czy ktos wie, co w sytuacji kiedy powód nie wskaże dowodów w terminie wskazanym przez Sędziego? Toi dla mnie bardzo ważne. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta32
Jestem w trakcie rozwodu, pozew wniosłam bez orzekania o winie. Uciekłam z domu po tym, jak mąż mnie dwa razy pobił. Dowiedziałam się od jego pierwszej żony, że na nią rękę również podnosił, za co dostał wyrok. Aby się bronić wziął Panią Adwokat, więc zmuszona zostałam do podobnego kroku i teraz mam ogromne długi. Teraz czeka mnie długi proces ze świadkami, bo mąż zażądał rozwodu z mojej winy i chce uzyskać wyłączną opiekę nad dzieckiem. Dlatego warto dać każde pieniądze, aby w mocy pozostały wszystkie opinie biegłych przez które przeszłam i aby nie dać Sędzi zamydlić oczu. Przyjemnie się czyta Wasze przeżycia, gdy jesteście już po rozwodzie i zaczyna się tlić we mnie jakaś nadzieja, że jeszcze może być spokojnie i dobrze w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×