Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olawd

co kupić na urodziny--pomocy

Polecane posty

mam pytanie : moja babcia we wrzesniu konczy 80 lat , co mozna kupic jej na urodziny? wiem ze jeszcze mam czas ale .... nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnaaa
ja mojej kupilam pantofle,takie smieszne puszyste z oczkami i z noskami.Na drugi dzien patrzymy,a pantofle staja za szybka w meblach...babcia myslala,ze to maskotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuterię. biżuterię i jeszcze raz biżuterię:) na 80. urodziny radzę perełki albo ewentualnie coś z bursztynem, na przykład ładną broszkę:) moja babcia ma 82 lata i poza biżuterią lubi jeszcze czerwone szminki, dobre kremy i perfumy:) więc ja nie mam z prezentami dla babci kłopotów, bo na wszystkie okazje albo kupuję jej jakis drobiazg u jubilera albo kosmetyki:) czasem, jak mnie najdzie, to kupuję jej jeszcze biovital:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia jest taka ze ona nigdy nic nie potrzebuje , nie ma jakiegos tam zainteresowania typu haftowanie czy robienie na drutach .... na prawde mam problem co jej kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz oleńko--- z nia na prawde jest problem bo naweet ksiazka tu nie pomoze :-( gdyby chodzzilo o moja druga babcie to super by bylo ale z nia...chyba osiwieje do wrzesnia nim cos jej kupie... juz nawet myslalam zeby jej jakas mala wycieczke do np.lichenia fundnac ale kierowca co chwile musialby sie zatrzymywac na siusiu dla niej... zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
No tak:) ale - skoro jest religijna, a pewnie tak, skoro wpadłaś na pomysł Lichenia:) - to może kup jej bursztynowy różaniec albo jakieś super wydanie Biblii? albo jakis obraz o tematyce religijnej?:) na pewno coś wymyślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej babci niestety nic nie kupuję... Jeszcze nigdy się nie ucieszyła z prezentu ode mnie. Więc w końcu dałam sobie spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugene
My ostatnio zlozylismy sie na sokowirowko-blender dla Babci. Taki fajny prosty w obsludze model. Tutaj masz opis: http://www.agito.pl/sokowirowki/philips_hr_1840.1181.36579.html Nastepny w kolejce bedzie porzadny mlynek do kawy, a potem moze nawilzacz powietrza. Babcia nie ma problemow z nowinkami technicznymi, a my staramy sie kupowac rzeczy, ktore ulatwia Jej zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niekoniecznie nowinki techniczne, bo bacie 8o są różniaste, ale faktycznie pomysł z czymś użytecznym brzmi fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiahiahia
Może będzie zadowolona z ładnego, haftowanego obrusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy.elk
może perfumy? :] mam kilka promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj co ci szkodzi
to ty weź sobie urlop i zawież babcię do Lichenia co zobaczy to jej, albo znajdź jakiegos kierowce w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to może od razu do Częstochowy co??? xD Samochód firmy Scania i jazda...Lichen party po drodze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkohko
wypasione obrazy, www.galeria-obrazow.home.pl jeżeli naprawde chcesz kupić super prezent to zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×