Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezbutowa

Jakie buty noszą 20-latki?

Polecane posty

Gość Bezbutowa

Mam 20lat i zawsze chodziłam w adidasach, teraz doszłam do wniosku ze czas cos zmienic ale wchodze do sklepu i mam pustke w głowie. Wiekszosc butów wyglada dla mnie chyba zbyt powaznie.Mozecie pokazac mi jakies przykłady ,moze znajde cos dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodne i takie jakie im
pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbutowa
Chodzi o to ,ze mam dosc adidasów a wiek zobowiazuje chyba jednak do czegos bardziej kobiecego...Nie macie zadnych pomyslów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atko kochana
na przykłąd balerinki w groszki są baaaardzo poważne :o Same zgredy je noszą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie baleriny
wzorów i kolorów wszędzie masa-dziewczęce i wygodne-do wszystkiego pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 20
Taaak... WIEK ZOBOWIĄZUJE. Nie wiem jak 20-latka może pokazać się w adidasach, przecież to straszny obciach :O Wiek ją zobowiązuje do KOBIECYCH butów :O Oooooo matko, jak możesz chodzić w adidasach :D Buahahahahahha Ty jakas strasznie pusta chyba jestes. :| Nie masz kolezanek, nie widzisz w jakich butach chodzą? I ślepa chyba tez jak w sklepach widzisz tylko adidasy, i buty ZBYT POWAŻNE :| Zreszta przeciez jak nosisz adidasy to pewnie ubierasz sie tez na sportowo, to chyba jak kupisz szpilki to nie bedziesz miala do czego ich ubrac :| Matko jakie masz durne problemy, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna osoba ktora sie wypowiadała chyba ma jakas wscieklizne macicy :o spokojnie, nie gorączkuj sie :p dziewczyna tylko pyta :) wracajac do tematu: nie uwazam ze wiek do czegos zobowiązuje, kazdy chodzi jak mu się podoba i jak mu wygodnie ;) fakt jest faktem ze 90% dwudziestolatek z mojego otoczenia ( uczelnia, znajome, dziewczyny spotkane na miescie) chodza w eleganckich butach, no moze nie do przesady eleganckich ale cos w rodzaju balerinek z kokardką i na obcasie. jesli ktoś lubi- niech chodzi, mi sie to nie podoba i zle bym sie w tym czuła. i tu jest wazna kwestia- nos takie buty w jakich sie dobrze czujesz, nie pędź za tłumem który nosi wspomniane balerinki na obcasie... chyba że chcesz, jeśli nie- nie zmuszaj się. osobiscie tez nie przepadam za butami typu http://www.allegro.pl/item346678545_modne_balerinki_dla_kobiet_jak_piorko_r38.html ale moze tobie bedą odpowiadać... musisz przejsc się po sklepach i zobaczyc. ja ostatnio się wybrałam w celu zakupienia czegoś \"lżejszego\" na lato, bo poki co mam dość \"pełne\" adidasy (nie wiem jak to określić :o ) lub tenisówki (niskie, bo nie lubie takich nad kostkę) ale mimo tego ze raczej ubieram sie na sportowo ( czasem to az dziwnie sie czuje w otoczeniu takim jak juz wspomniałam: butki na obcasach, bluzeczki z kołnierzykami :o na codzien na uczelni, ale nie bede sie tez tak ubierac bo kazdy ma jakis swoj styl ktory lubi najbardziej ) to w mojej szafie znajdzie sie jakies spodniczki, przewaznie jeansowe albo cos w tym stylu ;) i do nich srednio pasuja duze adidasy i trampki kolorystycznie tez nie bardzo, ale znalazłam cos dla siebie :) takie akurat na lato, sportowo-dziewczęce, że się tak wyrażę ;) zobacz, moze ci sie spodobaja, mysle ze o cos takiego tez mogło ci chodzic http://img155.imageshack.us/my.php?image=beztytuudo6.jpg Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas dziwna uczelnia
w takim razie u mnie wszystkie chodza w adidasach badz balerinkach na plaskiej gumowej podeszwie a jesli chodzi o dziewczyny na ulicy to z reguly ciezko stwierdzic wiek pod tapeta:P ja biegam w adidasach (mam 23lata) bo jest mi wygodnie, a caly dzien jestem na nogach i nie wyobrazam sobie jakichkolwiek obcasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labambaa
ja lubię chodzić w adidasach chociaż mam już prawie 30 lat. Jesli musze to zakladam obcasy, bo lubie ich wyglad, ale jest mi w nich niewygodnie. Stawiam na adidasy i baleriny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w adidasach chodziłam tylko na WF... mam teraz 26 lat i preferuję butki firmy Wojas, są superowe, wygodne i trwałe, od butków na obcasie przez sandałki po półbuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greendaisy
Dla mnie balerinki to wies, po prostu okropienstwo. Ja teraz chodze w skechersach. Sa strasznie wygodne, swietnie wygladaja na nodze i malo osob je ma, bo sa dosyc drogie. Wysokie obcasy sobie podaruj, bo jeszcze sie w zyciu w nich nachodzisz, a zapewniam Cie, ze po kilku godzinach na obcasach marzysz tylko o tym, aby zdjac buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-rolinka
Możesz sobie kupić parę lar butów, żeby trochę sie "poczuc kobietą". Mysle, że jak lubisz obuwie sportowe, to niespecjalnie bedziesz sie czuc w szpilach i nawet nie chodzi mi o samą wygodę, ale po prostu w takim wydaniu będziesz sie czuć jak przebrana. Kup sobie jedną parę butów sportowych, ale nie czołgów, tylko takich lekko elegantszych http://cgi.ebay.de/edc-Esprit-Sneaker-Schuhe-blau-Gr-37-Neu_W0QQitemZ280220836691QQcmdZViewItem I jakieś bardziej wyjsciowe, ale też takie, w których mozesz normalnie smigać http://cgi.ebay.de/Esprit-Ballerinas-Schuhe-Gr-37-NEU_W0QQitemZ300218636594QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/NEUER-Schuhe-von-ESPRIT_W0QQitemZ120251914439QQcmdZViewItem W butach masz sieczuc dobrze. Jakbys była typem smerfetki, to bys siedobrze czuła w szpilkach, jak jestes typem wygopdnym, to pewnie szpile nie są dloa ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam taki dylemat, mam chyba ze 6 par adidasow, pumki, trampki Converse, ale czasami do pracy tego nie da sie po prostu zalozyc. Prerzucilam sie na obuwie sportowo-miejskich marek Timberland, Ecco, Geox, Skechers. Skechersy akurat maja swietne balerinki, ze tak powiem na podeszwie, jak z adidasow, czyli gora wykonczona bardziej klasycznie, a podeszwa przypomina ksztaltem typowe adidaski. Ecco ma fajne miejskie fasony, a PRZEDE WSZYSTKIM TO JEST MEGA TRWALE OBUWIE ! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaihfcsd
adidasy górą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffael
Ja sobie ostatnio w sklepie internetowym www.air-max.pl kupiłem brązowe Nike. Są rewelacyjne i na rower i do biegania, a nawet moja dziewczyna mnie za nie pochwalila. Nie wiem jak tam Panie ale czasami wygoda i wyglad buta, a wlasciwie to czy jest czysty czy tez nie jest 100 razy wazniejsze od tego czy zalozycie na randke szpiki czy adidasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos, jakie Ci wygodne! nie przejmuj sie innymi. wazne, zebys Ty sie dobrze czula. a nie co inni pomysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu Eobuwie, do działu Nowości. Powinnaś znaleźć tam coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×