Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RiderGirl

Cięzko o orgazm z nowo poznanym partnerem...

Polecane posty

Też tak macie? Poznalam faceta jest super, w seksie sie stara, gimnastykuje, zajmuje mną a ja nie mogę dojść za chiny:) Czy to z wrażeń czy nie czuje sie jeszcze swobodnie bo go malo znam? Chłopina siódme poty z siebie wyciska a ja nic:) Zawsze tak mam na początku a potem jak sie przełamie raz to już będzie szybciuko szło. Balokada jakaś cholera czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-L-A
ja też tak mam, masz rację, to musi być jakaś blokada w psychice. Czy my w ogóle nie za wcześnie do tego łóżka wskakujemy? Może lepiej dać sobie więcej czasu na wzajemne poznanie i rozwój uczuć. Tak teraz o tym myślę. Ale człowiek to takie zwierzę , że chce już, teraz, natychmiast i nie potrafi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym czekaniem to bylby problem bo nasz uklad jest czysto seksualny, ja po przejsciac,on tez po rozstaniu ustalilismy że na razie nie mamy ochoty wiązać sie na poważnie. no cóz, muszę czekać na odblokowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda kobieta ma taki
guzik na odblokowanie, jedna wysokość kaski za ruchanko, inna ma ten guzik w cyckach, inna w kroku, a jeszcze inna czort wie gdzie, powiedz mu gdzie ty go masz i po kłopocie, a tak będziesz czekać aż znajdzie sobie inną .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej sie masturbuj .
to bedziezs miala wieksza ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"mniej sie masturbuj\"- ochota jest wiec nie w tym sęk, podczas seksu cały czasjestem na prawie najwyższym poziomie podniecenia ale nie mogę przekroczyć tego progu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×