Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzajaaca_sie

problem ogromny

Polecane posty

Gość odchudzajaaca_sie

hej, mam 27 lat, chce zrzucic ok 15 kg, czy jest szansa zeby po tym odchudzaniu nie wisiała mi skora? jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucekk
Nie martw się, na hipopotamy też są amatorzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
w tym wieku raczej ciężko ja schudłam ponad 25 kg w ciągu 2 lat a zabrałam sie w wieku 19 lat niestety nie wszystko wraca do siebie kremy trochę pomagają no ale nie można być wiecznie pięknym i młodym he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijamy again
ćwiczonka i kremiki na jędrność skóry i bedzie dobrze. Skóra ma to do siebie, że jest elastyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie zrzucisz tego w dwa
miesiace to skora nie powinna wisiec malymi krokami a nie duzymi i nie rob sobie glodowek jedz normalnie najlepiej 5 razy na dzien nie mnieji pij duzo wody , oczywiscie jedz ale nie slodycze i chleb a wartosciowe rzeczy i bez problemu osiagniesz to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaaca_sie
na razie podtrzymuję opadającą skórę spinaczami do bielizny ale mam już 3 na twarzy i 23 na nogach więc już pomału mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucekk
w skupieniu godnym chirurga przeprowadzającego operacje na otwartym sercu przemierzam osiedlowe chodniki w celu zbadania populacji psich stolców leżących na trawnikach ,po starannych pomiarach wracam do domu i przeprowadzam burzliwe analizy ,którymi się dzielę z moimi urojonymi przyjaciółmi ,których widzę kiedy nie zażywam swoich leków psychotropowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz zrzucać kg przede wszystkim poprzez ćwiczenia, aktywność fizyczną, a nie dietę, to masz szansę posiadać całkiem jędrne ciało. Istotna jest też tu genetyka - zapytaj mamę, jak zachowywała się jej skóra, gdy gubiła kg (np po ciąży). Warto też chodzić na basen - to bardzo ujędrnia całe ciało. No i napewno nie zaszkodzi, jeśli zamiast zwykłego balsamu, będziesz w skórę wmasowywała kremy ściągające skóre. Przy okazji aplikacji kosmetyku - masuj całe ciało. Na jędrność skóry wpływa też to, co jemy, czy i w jakich ilościach spożywamy alkohol, plaimy papierosy, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhggj
poprosze o jeszcze jakies opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaaca_sie
z upodobaniem molestuje parkowe drzewa i krzewy, do tego miewam intensywne moczenia nocne , co bardzo nie podoba sie mojemu misiowi, z którym codziennie spie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgfh
moze jeszcze ktos mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdghfd
czekam na rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×