Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venezzzzia

jak poderwać

Polecane posty

Gość venezzzzia
jest bardzo przystojny, ale to nie jest jakis casannova, w sumie to nie wiem czy jest bardziej przystojny czy fajny, ale b dobrze go nie znam, nie wiem czy to swinia czy nie, juz troche sie na facetach przejechałam OptimaBest - wdziełaś to z kontekstu potem jego kumple by sie smieli ze taka dziewczyna jak ja chce chodzic z takim chłopakiem jak on... i co? inaczej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
nie wiedziałam jak zatytułować:P czego chce? tylko jego, niczego wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
chce poderwać, ale nie wiem jak, nie wiem czy powinnam, nie wiem czy sie nie wygłupie, nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
nawet nie wiem czy on jest warty tego, zebym myslała o nim przy kazdej czynnosci którą robie, zebym o nim sniła, starała sie bardziej w wybieraniu ubrań itp...z tego co pisał wnioskuje że jest naprawde cudowny z charakteru, ale w sumie to nie mam pewnosci ze to nie świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
łatwo mówić, trudniej zrobić - znasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
no masz racje, 'tylko' złamanym sercem,....powiedz cos wiecej o tej zywiołości, o co ci konkretnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalkulowac, ten, nie ten... To niestety nie dziala, moze sie wszystko rozleciec nawet po kilkunastu latach. Liczy sie dzis, nie ma nic na zawsze. Mozesz podziekowac za dzis i wieczorem poprosic sily nadprzyrodzone o jeszcze jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
Justynaaa - powaliłaś mnie tym tekstem:P no to spróbuje!! tylko jeszcze nie wiem jak, ale checi sie licza przede wszystkim, nie? a we mnie checi juz wstąpiły, teraz tylko pomysł potrzebny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
tak jest generale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
no to co, mamy jakiś pomysł?? (tylko nie zbyt śmiały, jeszcze nie tak bardzo grzeczna:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
widzimy sie w szkole na przerwach i tylko tyle gadamy przez gg (raz na jakiś tydzień, ale za to kilka godzin) jeszcze jakies pytania??:P i tak w ogóle to Ci Justynko dziękuje:*:*:* ćudna jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
oj nie ok, my sobie nawet podczas przerw nie mówimy 'cześć' a poza tym on zawsze chodzi ze swoimi kumplami, ani razu nie widziałam go bez wianuszka czy tam kumpli czy dziewczyn:/ moge sie do niego uśmiechnać, ale nic więcej...wiesz babcia zawsze mi mówiła 'swiete słowa' ze dziewczyna nigdy nie powinna latać za chłopakami a tym bardziej mówić pierwsza 'cześć':P może i głupie ale wziełam sobie to do serca bardziej mi chodzi o to co bym mogła mu napisac na gg, jakieś fajne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
hmmm mnie dreczy tylko jedno.jak okzane zaintereswoanie wrazie czego obrócic w zart..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
jak okazać?? no na przykład on: moglibyśmy sie spotkac ona: nom moglibyśmy sie on: przecież tylko zartowałem ona: a myślisz że ja nie żartowałam chyba o coś takiego chodzi... ale ja i tak bym wolała przynajmniej na początek pogadać z nim przez neta, czuje sie bezpieczniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
ooo, a masz jeszcze inne pomysły na tematy ni z gruchy ni z pietruchy7??:] podoba mi się to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezzzzia
podaj przykłady z tymi słówkami... chyba zrobie nowy topic z tymi tematami ni z gruchy ni z pietruchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj musisz spróbować
mi taki jeden minął koso nosa, ale ja go znałam tylko z widzenia. zastanawiam się teraz, czy jest sens by coś robić :( Ale u Ciebie sytuacja jest o wiele prostsza, znacie się, macie kontakt na GG... też się bałam wyśmiania... wiem, że to niełatwe. tylko że, jak Ci zależy, próbuj - wyśmianie będzie oznaczało, że dzieciak z niego jeszcze, albo że nie jest Ciebie wart. a jak nie będzie zainteresowany... no to trudno, będziesz wiedziała, że próbowałaś, a on na pewno da Ci to jakoś do zrozumienia, nie poprzez brechtanie z kumplami. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizorka
odwagi. mego meza poderwalam ja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna karolinka
chyba mu sie choc troszeczek podobam, bo w koncu zaczyna do mnie pisac i jak piszemy to kilka godzin, i chce cos zrobić, juz postanowiłam, tylko macie jakieś tematy do rozmowy?? plis, podajcie cos bardziej ambitnego niż "ładna dzisiaj pogoda nie?" lub "czym sie interesujesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna karolinka
łoj sorry, nicky mi sie pomylily;D to ja - venezia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem co robic
Cześć wszystkim. Mam ogromny problem. podoba mi sie pewnien kolo z rownoleglej klasy. Wydaje mi sie ze on chyba wogole nie wie o moim istnieniu. Kiedys pisala z nim sms-y, ale to sie szybko skonczylo..Co robic?? Prubuje juz wszystkiego co sie da zeby zwrocic na siebie jego uwage..usmiecham sie, patrze mu w oczy i ...i nic!! Blaga pomozcie..:( ja juz naprawde nie weim co robic;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×