Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja0372178

co robić z natrętnymi kserówkami?

Polecane posty

Gość alicja0372178

Chciałabym poruszyć temat ludzi , w zasadzie dziewczyn kopiujących styl. Ubieram się np inaczej niż inni , przynajmniej staram się , lubie się wyrózniać w ubiorze . Niestety jedna z moich znajomych coraz częsciej kupuje takie same rzeczy jakie mam ja - czasem bardzo podobne , czasem identyczne. Próbowałam dać jej delikatnie do zrozumienia , zeby odpuściła , jednak nic to nie dało. Nie chce zebyscie wyśmiewały ten temat , badź brały go sobie na żarty . nie macie zdania - nie piszcie. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minhoi
niczego nie zrobisz,jedna laska ode tez mnie kopiuje,,raz nawet kupila identyczna rzecz i nic sobie z tego nie robi(a sama narzekala,jak ktos kupil taka sama bluzke,ktora ona juz dawno miala).ja dalam juz sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja0372178
nie potrafie dać sobie spokoju , bo wydaje mi sie , ze to juz przesada , mogła by sie opamiętac dziewczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandecz-ka
no ale raczej nic nie możesz zrobic, bo niby co ? olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz tego olewać;)A może ona ma rzeczy, z których jest dumna, a których Ty nie masz?Raz dwa do sklepu po te egzemplarze! Może zrozumie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasladowanie jest
najszczerszym pochlebstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kiedyś w towarzystwie tej dziewczyny i paru innych osób rzuciła parę haseł o ludziach bez własnego stylu, kopiujących pomysły innych bo sami nie potrafia a na koniec bym dodała fragment piosenki "jeśli kopiuję to tylko w punktach ksero gdy ktoś powiela kogoś uważam go za zero" jeśli dziewczyna ma choć gram inteligencji to zaczai tę aluzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana laleczka
to sie ubierajcie w lumpeksach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie każdy ma ochotę się
ubierać w lupeksach i nie ma co kogoś na to namawiać na siłe. Autorko tak czytam to co piszesz, analizuję i dochodzę do wniosku że jednak wbrew temu co piszesz to nie ubierasz się jednak zbyt oryginalnie skoro kopie twoich ciuszków można bez trudnu znaleźć w sklepach. Musisz się chyba bardziej wysilić aby znaleźć coś czego ona na bank nie znajdzie. Chociaż z tym to już może być cięzko skoro w sklepach wszystko jest na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa 6778785
napisałam : czasem bardzo podobne , czasem identyczne. ubieram sie w tez w lumpeksach , ale ona i tak potrafi znaleźć cos podobnego , nie da sie niestety temu zaradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANXI
no to jak sie nie da zaradzic, to odpusc sobie. Zale na forum nic nie dadza. Jedynym rozsadnym rozwiazaniem bylo narobienie tej dziewczynie wstydu przy innych, tak jak ktos juz proponowal, aluzjami co do kopiowania czyjegos stylu. Jak jej sie zrobi glupio to moze sobie odpusci, jesli nie, to ty musisz sobie odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×