Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania mmm

Praca na wakacje- pensjonat/hotel/motel szukam !

Polecane posty

Gość ania mmm

Czy ktoś pracował w sezonie i moze mi coś polecić ?? Z mieszkaniem i wyżywieniem. Mam wykształcenie hotelarskie oraz doświadczenie, na recepcji oraz w kuchnii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa mmm
Przyłączam się do pytania, jeśli nie masz nic przeciwko. ;) Też jestem zainteresowana, wykształcenie robię w pokrewnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mmm
spoko;) Ja juz dostalam oferte pracy nad morzem, ale praca 7dni w tygodniu i troche mnie to zszokowałó! A kiedy odpoczynek?:?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mmm
Pracowałam w sklepie i poznałam babkę, która ma pensjonat nad morzem i mi zaproponowała pracę na całe wakacje... Nie wiem, czy przyjąć ofertę, bo jak wspomniałam pracuje się 7 dni w tyg, od rana do wieczora ! W ciągu dnia ma się np po śniadaniu 1h/2h ? przerwy, po obiedzie itd. JA chciałabym od czerwca do września pracować... Tylko chciałabym się dowiedzieć czy tak jest w każdym pensjonacie/hotelu/motelu ... Wszędzie tak wykorzystują ludzi ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia zajac
tak wszędzie!! jeśli chcesz dobrze zarobić to pracuj 7 dni w tyg a jeśli gówno to co 2 dzień, cóż jest to praca sezonowa a nie całoroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mmm
Ale ja chcialabym 6 dni w tygodniu ! Mogę caly dzień, tylko chciałabym trochę wolnego! :( Poza tym calym rokiem 6 dni w tyg pracowalam, a teraz znowu 7 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×