Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokoloko

Jak kupować buty na Allego

Polecane posty

Gość pokoloko

Chciałabym kupić buty na Allegro, ale nie wiem jak je odpowiednio wymierzyć. Moja stopa ma 24,5 cm a znalazłam buty o długości wkładki 24,3, czy one będą dobre czy może lepiej jakbym kupiła buty o długości wkładki 25 cm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheh
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego, jakiego rodzaju są to buty.Jeśli na obcasie- poszukaj tych o długości wkładki 25, a nawet 25,5 cm, dlatego że stopa przesunie się w dół, i palce będą wystawać.Jeśli to buciki płaskie, możesz zamawiać te ciut mniejsze, pewnie się rozciągną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoloko
Dziekuje za odpowiedz, buciki to balerinki z delikatnej skórki więc myślę, że się rozciągną, tylko, że u dwóch różnych sprzedawców te same buciki o rozmiarze 38 mają długość wkładki odpowiednio 24,3 i 25 cm :/ i bądź tu mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka23
Jak kupować buciki przez internet to tylko w sklepach internetowych :) zazwyczaj mają bardzo dobre ceny i ma się pewność, że dostanie się to co się chce. Mój ulubiony sklep to www.schaffaschoes.pl ale jest też wiele innych. Warto pooglądać bo można trafić na super promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika143
Superancki ten sklep :) do tej pory robiłam zakupy w innych tego typu sklepach ale schaffa schoes nie znałam. dzieki za polecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka23
Nie ma sprawy, na pewno będziesz zadowolona z zakupów. :) Fajnie, że jak zamówisz zły rozmiar albo coś Ci się nie spodoba to zawsze możesz odesłać i wyminić na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy macie jakieś stopy
bez czucia!!!buty trzeba zmierzyć!!pochodzić troche w sklepie,sprawdzic czy sa gietkie-kazdy ortopeda to powie,kupowanie w ciemno to desperacja!potem macie w szafie 30 par-z których uzywacie tylko 5!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja322
Jak moge sobie w internecie w takich sklepach jak schaffaschoes kupić 30 par w cenie 5 kupionych w sklepie to chyba jednak wole 30 :D zreszta, ja czasem robie tak, że ide sobie do sklepu, przymiezam a później kupuje w internecie bo jest sporo taniej. większość sklepów ma też opcje wymiany kupionych butów, więc problem znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś mam pecha do butów w necie... na allegro już dwa razy kupiłam nietrafione trampki, od tej pory bojkotuję ten serwis. sprzedawcy piszą sobie na aukcjach co tylko zechcą... natomiast w normalnych sklepach w sieci nie mam z tym najmniejszych problemów, nawet bieliznę kupuję w sklepie koronka, jeszcze się nie nacięłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryczkaaj
Ja lubie bardzo to schaffa schoes bo raz mi się zdarzyło, że zamówiłam sobie zły rozmiar, przez własne gapiostwo :) i poprosiłam o wymiane na inny i nie było najmniejszego problemu, wieć miło z ich storny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia34
O to w takim razie może coś sobie kupie w tym sklepie. Nie wiedziałam, że jak się zamówi zły rozmiar to można wymienic i zawsze się bałam, że kupie za małe albo za duże :D W takim razie zakupy czas zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×