Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

🖐️ Malinowa 👄 czesc wszystkim :D o matko ale sie nie wyspalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa -> nie wkleiłam tu żadnej swojej fotki :P Zdjecie z Andrzejem zmontował ... kto, nie mam pojęcia kto a zdjęcie do naszej klasy także wkleił ktoś anonimowy :O i skąd znał moja NK ... paranoja z tymi ludź mi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loool ile nowych zdjec :D Zielak faaaajny mrrrrrrr :classic_cool: ciacho :D No ale dziewczeta na kafe wymiataja -sliczne zdjecia....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w szoku jakie piekne kobietki siedza na kafe! i dlatego pewnie nie ma wyzwisk w bo kto by smial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki? konkurs-dzień drugi-trzeba zacząć:) rzeczywiscie,u nas jest wrecz cukeirkowo w porownaniu z tym, co sie dzieje na innych \"oceniajacych\" topikach. No ale to jest kolejny dowod na to,ze sa tu nie tylko kobiety piekne,ale tez z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 22 latka, żeby nie było, że 19. To ktoś chyba moich fotek nie widział, że pisze o samych pięknych dziewczynach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Was nie krytykują?To proste--bo Wy nie chcecie zadnej głupiej oceny.Akceptujecie sie i tyle.Chcecie sie poznać,no i ta babska ciekawość:DPozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×