Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnyniebieskooki

zdradzileeemm

Polecane posty

Gość czarnyniebieskooki

Wczoraj bylem u mojej dobrej przyjaciólki(niestety zawsze na nia lecialem :(..w domu naprawialem jej komputer...2 drinki zaczelismy sie ostro calowac...i zdradzilem zone...pukalismy sie i normalnie i analnie nawet seks francuski byl... patrzylem potem trzezwo i znowu zrobilem to samo... nie potrafie sobie tego odmówic tak dziala na mnie ale boli mnie mysl,ze moglem zrobic przykrosc zonie gdyby sie dowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydze sie Toba...
skurwiel..Ciekawe jakie choróbsko żonie przyniesiesz.A ta Twoja "koleżanka" to kurwa.wybiłabym kobiety,które lecą na żonatych,bądz zajętych mężczyzn zdychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
Nie mogę sobie poradzic z wyrzutami sumienia....gdyby był to tylko pocałunek zapomniałbym ale kochaliśmy się na każdy możliwy sposób HYmm..głupo sie przyznac ale to ja ja uwiodlem,..pierwszy dotknałem pocalowalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
na dodatek jest o duzo młodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie liczyc z tym ,ze to do Ciebie wróci i jak kiedys bedziesz naprawde bardzo kochał to spotka Cie to samo co Twoją żonę... Nic wiecej nie powiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa smierdzi
sam ze soba gadasz? zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała...
Ludzie się kochają zazwyczaj na każdy możliwy sposób, nic w tym dziwnego. Jesteś normalnym zdrowym facetem, tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
nie wiem może potrzebuje się wygadac..siedze sam w domu i nie wiem co poczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I czego teraz chcesz
rozgrzeszenia? Żone już zdradziłeś, po co z nią jesteś, daj jej nowe życie, po co ma sie męczyć z twoją pseudo miłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Twojej zonie
ze teraz ja calujesz po tym jak lizales tamtej:o albo ze ona ci robi loda po tym jak tamtej wkladales w odbyt:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik od zarazz
idz do swojej kochanicy znowu ja zruchaj jak ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała...
Co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Twojej zonie
no wlasnie, odejdz od niej, pozwol jej zyc z kims kto ja bedzie szanowal i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
Dziewczynie sie bardzo podobało(nie zaprzecze mi równiez jest młoda sexowna i doswiadczona mimo mlodych lat)... a ja wlasnie nie wiem co robic...bo czuje tez intelektualna wiez z ta mloda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwy jesteś:O jakbym była twoją zoną i sie o tym dowiedziała brzydziłabym sie ciebie dotknać:O a ta dziewczyna niech zdycha z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Twojej zonie
no to pytam sie jeszcze raz, czemu nie odejdziesz od zony. Zwiaz sie z tamta i tyle. Myslisz ze jej robisz laske ze z nia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała...
Pewnie dobrze to przemyślała. Teraz Ty się zastanów czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
Chwila zycia pożadanie...ale tylko czemu bola wyrzuty sumienia..wrecz pala kiedy patrze na zone i nasze male dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardze takimi ludźmi jak ty, nie dobrze mi sie robi jak to czytam, i pewnie jeszcze przysiegałeś swojej żonie wierność przed Bogiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
ja kocham swoja zone za wspolne lata...wspomnienia przyzwycazjenie-dba o dom..ale w sferze seksu nie ma juz TEJ iskry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź odejdź od swojej żony i daj jej spokój...jesteś jak trędowaty albo jeszcze gorzej omg, aż w głowie mi sie to nie mieści:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
mamy slub koscielny...6 lat temu bralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała...
Więc daj sobie spokój z tą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyniebieskooki
"ta pania" znam długo bo 2 lata i zawsze bardzo mi sie podobala...po prostu szczerze powiem marzylem by z nia to zrobic dotknac jej..ale myslalem ze nie bedzie to mozliwe...ma 21 lat... ja 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on fujara fujara
rozumiem cie chlopie-mlodka to glupiotka a jak sexy to smigaj ja na kazdy sposób smialo hehe i dziurke ma ciasniejsza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała...
I z wyrzutami sumienia też, nie mów jej o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh nie sluchaj
tych wszystkich moherow zakompleksione od razu wyobrazaja sobie ze ich facecie moga ich zdradzic (co pewnie robia :P ) i pluja jadem mloda seksowna, zona pewnie utyla, rozstepy ma i wyciagniete cycki pouzywaj sobie, seks jest dla ludzi milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bym zrobila natwim miejscu?powiedzialbym zonie prawde a na twojej zony miejscu co bym zrobila? obilabym tobie tak morde i tej malej....ze wlasna matka by cie bydlaku nie poznala!zwiazek opiera sie przede wszystkim na uczuciu.mimo ze sex tez jest wazny!jak moze wogole pociagac cie inna baba!lecz sie, bo jeszcze troche i prostyttka bedzie cie podniecac....obrzydlistwo!przeciez zona urodzila tobie dziecko.... ktore jest czescia was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
switezianka ty puknij sie w czoło:) gdyby po kazdej zdradzie ludzie mieliby sie rozwodzić to chyba wcale nie byłoby małżeństw:P a Ty autorze nie rozmyślaj i nie słuchaj tych głupich bab na kafe co plują jadem a jak zdarzy im sie okazja to same polecą do łóżka z nieswoim męzem,zapomnij i żyj dalej jak zyles .Trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×