Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kokosowa23

Kobietki używałyście już ZIAJKĘ masło do ciała KOKOSOWE

Polecane posty

Poluję już na nie dość długo, jak narazie w sklepach, przynajmniej u mnie się nie pojawiło.. Na forach nie znalazłam opinii, nawet na cafe jeszcze nie ma :O Ciekawi mnie , jaką ma konsystencję...czy podobną do pozostałych masełek Ziaji, czy bardziej zbitą...i jaki ma zapach ???! naturalny, czy chemiczny... Jestem fanką kokosowych mazideł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co my mamy do tego
maslo, o ktore pytasz jest po pierwsze bardzo tluste, po drugie nie daje efektu jaki zapewnia producent czyli przyciemnienia, zapach jest taki na dwa razy.na jego korzsc przemawia tylko niska cena. najlepiej stosowac na noc wyedy ma sie pewnosc, ze nic nie pobrudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja kokosowa ma zapacg taki prawdopodobny:)nie sztuczny:)i podobno calkiem fajnie sie smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co my mamy do tego
maslo w butelce ma konsystencje balasmow po kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co my mamy do tego
owszem zapach nie jest sztuczny, ale nie jest tez mocno kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię masła ziaji, hmmm..tylko ten niezbyt miły film pozostający na skórze :O, zresztą każde taki zostawia.. Dzięki za opinie....może któraś z kobitek coś jeszcze dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak inni
masło kakaowe ziaji nie ma przyciemniać skóry, zawiera omege 3 i 6, jest bardzo fajne.ok.10pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak inni
sorka, teraz ja sie. rąbnelam , pisałam o maśle kokosowym, kakaowego nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : tak jak inni --- ja już wszystkie stosowałam z Ziajki, jak dla mnie mają zbyt luźną konsystencję , jak na masła...lubie zbite kremidla i dlatego chcialam się dowiedzieć jakie jest ?? mam nadzieje, że tego się od Ciebie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyhally
mam balsam i balsam do ust z tej serii. fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
ona jest właśnie takie zbite :) dobrze się rozsmarowuje i jak się dowiedziałam pachnę wtedy jak torcik kokosowy :P a mam jeszcze balsam do ust i krem do rąk równie wspaniały jak kozie mleko , a nawet lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach jest po prostu cudny!!!!! ja napisałam do ziaji o darmową próbkę i mi ją przysłali.... cuuuuuuuudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela33
Jeśli lubisz takie zapachy to wypróbuj może odżywcze masło do ciała z tej serii https://magvita.pl/50-masla-do-ciala . Wszystkie bazują na nierafinowanym oleju kokosowym. Do tego mają w składzie n.in. masło shea i masło kakaowe - co pozytywnie wpływa na ich odżywcze działanie, a także nadaje im charakterystycznego, słodkiego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×