Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OlImpiaaa

bardzo brudny dywan

Polecane posty

Jak się posiada dzieci, to różne historie się zdarzają no i niestety ostatnio zabłociły mi przepiękny dywan, który miałam w prezencie ślubnym. Wyprałam go w pralni ”PierzDywan” bo mieli bardzo atrakcyjny cennik, a efekt finalny jest wyśmienity. Śmiało powiem, że wygląda jak nówka! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz bardzo brudny dywan, to tylko profesjonaliści go doczyszczą. Ostatnio czyściłam w firmie pierzdywan. Lepszej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona z dziećmi wyjechała na dwa tygodnie nad morze. W związku z tym, że chata była wolna, to zrobiłem kilka imprezek nazwijmy to umownie kawalerskich. Było miło, ale do czasu, bo szanowni goście trochę zapaskudzili dywan i musiałem szukać pomocy i to szybko. Z opresji ratowała mnie firma pierzdywan, która doprowadziła dywan do stanu używalności i wszystko wyglądało jak przed wyjazdem żonki. Pamiętajcie moi drodzy! Na kłopoty – Pierzdywan!! http://www.pierzdywan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie coś miałam niedawno duży problem z jasnym dywanem, bo dziecko się wywróciło i podczas upadku upuściło słoik z konfiturami jagodowymi. Na początku wyglądało to bardzo źle i podcas próby zmycia śladu po jagodach plama się bardziej rozmazywała.wolałam nie ryzykować dalej i oddałam ten dywan do pralni pierzdywanzucili okiem na te plamy i powiedzieli, że się da. No i faktycznie wyprali. Dywan uratowany. Nie widać żadnej plamki, a dziecku zdjęłam szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo dużego pecha i przypadkowo wylałam sok z czarnego bzu na nowy dywan. Niestety nie dało się niczym to zmyć. Nawet w internecie nie było informacji czym się czyści plamy z takiego soku. Dopiero udało mi się uratować dywan dzięki pralni pierzdywan gdzie się fachowo tym zajęli i doprowadzili do stanu pierwotnego. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zabrudzone dywany, zwłaszcza te drogie to tylko pierzdywan.pl. Piorą tam w naprawdę profesjonalnych środkach i na super maszynach. Dywany są czyściutkie i pachnące świeżością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dywan okaze sie nie do doprania to moze pomysl nad nowym zakupem? http://www.dywany.dywilan.pl/ posiadaja mozliwosc stworzenia wlasnego dywanu, skorzystalem z tej opcji ktora jest bardzo specyficzna, ale i oryginalna : moi znajomi sa wielce zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problem z doczyszczeniem dywanów, pościeli czy innych rzeczy powinniście znaleźć lepsze środki chemiczne do czyszczenia. Ja używam środków do czyszczenia zamówionych na www.pollena-paczkow.pl I czyszczą doskonale. Nie miałam problemów z plamami, które nich chciały zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas letniego remontu nie do końca dobrze zabezpieczyłem dywany i zostały pobrudzone kurzem, pyłem, miałem i farbą. Myślałem, że dywany nie będą do uratowania, bo nie wyglądało to dobrze, a domowe środki zawiodły. Dopiero z opresji uratowała mnie pralnia pierzdywan, która posiada specjalistyczny sprzęt do czyszczenia i swoje sposoby. Teraz dywany wyglądają wyśmienicie, niczym jak nówki i nie widać śladów, że były nawet prane. Firma bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo brudny dywan, to tylko eksperci z pierzdywan pomogą. prali już tak brudne dywany, że świat nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki brudny dywan to tylko u profesjonalistów wypierzesz. We Wrocławiu jest np firma pierzdywan. Spoko firma. Dobrze piorą i nie są drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam okazyjnie na rynku używane dywany przywiezione z niemiec i stan techniczny był nie zły, tyle, że były przybrudzone i miały jakiś dziwny zapach. Kontaktowałam się z pralnią pierzdywan i zapytałam jak to będzie wyglądać cenowo i dogadałam się co do realizacji zadania. Nawet się nie spodziewałam, że tak dobrze mogą wyglądać dywany po takim praniu i co też jest ważne, to dziwny zapach znikł. Firmę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię mieć czysto i dywany piorę co pół roku. zawsze jest to pierzdywan.pl i zawsze jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług Pana, który domowo prał dywany za pomocą karchera, ale przy większych zabrudzeniach nie zdawało to egzaminu, a cena nie była warta tej usługi. Rozejrzałam się dalej w tym temacie i znalazłam pralnię dywanów, która mieści się na ul. Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu, która pierze dużo taniej, efektywniej i do tego gwarantuje transport. Z takiego obrotu sprawy jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo jestem zainteresowana tą pralnią co piszesz. chodzi mianowicie tu o pierzdywan, bo mam trochę dywaników do gruntownego odświeżenia i nie wiesz może czy transport obejmuje cały Wrocław w jednej cenie, czy czym dalej tym gorzej? jeszcze bym zapomniała zapytać. Długo się czeka za zrealizowaniem usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo brudny dywan samemu bardzo ciężko dokładnie doczyścić. Polecam skorzystać z profesjonalnych usług prania dywanów www.complexor.pl. Dywan po ich czyszczeniu jest jak nowy, doczyszczają nawet najcięższe zabrudzenia. Warto przynajmniej raz na jakiś czas dokładnie odświeżyć swój dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadając na zapytanie forumowicza, to z tego co się orientuję, to obsługują ceła miasto i cena jest jedna. co do czekania, to tylko kilka dni. myślę, że lepszej opcji jak pralnia automatyczna pierzdywan nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćada
Firma pierzdywan we Wrocka nie potrafi prać frędzli. Mi zniszczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo brudny dywan najlepiej oddać do pralni, ponieważ samemu ciężka sprać takie plamy. Polecam http://luxclean.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaac

Warto pokombinować z kolorem dywanu. Mi się na przykład super sprawdza złoty dywan. Ciekawy artykuł właśnie o tym kolorze jest na 7kd.pl/smartblog/85_zloty-dywan.html. Z jednej strony wygląda luksusowo i tak dalej ale można spokojnie taki model wpasować do domowych wnętrz a nie tylko do pałacu. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mogę polecić firmę www.czyszczenieprofesjonalne.pl, mają super środki i sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra

jeśli dywan faktycznie jest bardzo brudny to nie ma sensu kolejny raz go czyścić. Jeśli chcesz mieć spokój z częstym brudzeniem i czyszczeniem dywanu to powinnaś zastanowić się nad kupnem czegoś naprawdę porządnego. Carpet Decor ma bardzo dobre propozycje i w swoich modelach zastosował technologię magic home, dzięki której dbanie o dywan przestaje być takie uciążliwe jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Nasz stary dywan po wypraniu śmierdział jak stare kalosze, nie polecam tej metody. Kolezanka wyżej ma rację teraz są takie technologie że warto zainwestować w porządny dywan, który nie sprawi kłopotu z  porządkiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wszystkim polecam tego bloga 7kd.pl/smartblog/131_usuwanie-plam-z-dywanu.html . Dla mnie jest on zbawienny. Pomocny na każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcher i jakiś proszek specjalny do dywanów. Tak w domu jakimiś środkami piorącymi to na pewno nic nie zrobisz. Wiem coś na ten temat 😉 Najlepiej działa właśnie myjka z dużym ciśnieniem i odpowiedni preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ciekawy artykuł na stronce jarmarkeurope.pl/blog/post/8-domowe-sposoby-na-odswiezenie-dywanu i zaciekawiło mnie hasło o praniu dywanów w pralce. Czy macie dywan u siebie, który można wyprać w pralce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×