Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowananana

Co z tymi wodami płodowymi?Chyba mi się sączą..

Polecane posty

Gość zdezorientowananana

Jak to rozpoznać?Mam taką malutką plamkę na bieliźnie i nie wiem czy to wody czy co to.Czy mam dziś obserwować a jak będzie większa to jechać do szpitala ?Nie mam jeszcze regularnych skurczy.Nie za bardzo wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jest to wydzielina? Jeśli się denerwujesz, to jedź do szpitala, albo kup sobie test w aptece, sprawdzający czy nie sączą się wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowananana
Nie wiem po prostu mam taką plamkę małą, która się leciutko powiększyła, ale nie jest to super giga rozmiarów...Dzień wcześniej brałam krem dopochwowo taki odkażający przed porodem, więc może to skutek tego?Sama już nie wiem.. Bo jakby się sączyły to chyba bardziej intensywnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2682
to na pewno nie sa wody plodowe bo takowe to by ci polecialy wielkim strumieniem po nogach a takie plamki to moze byc tylko efekt wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem to nie wody
U mnie bylo tego duuuzo. Musialam uzywac podpasek. Zajelo mi kilka godzin zanim zebralam sie do szpitala i caly czas bylo mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowananana
Nawet nie czuję, żeby coś mi tam lekko ciekło.. Może na wszelki wypadek pójdę po ten test. Ale to wszystko skomplikowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam takia własnie wydzieline bardzo wodnista przez kilka tygodni- powiedzialam o tym gince ona zmiezyla papierkiem i powiedziala ze to widocznie takie wodniste uplawy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ok łyzki dziennie mi sie wylewalo jak bym to miala okreslic - ale ph było w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSam
a czujesz jak ci cos wyplywa? pytam, bo ja tez zawsze martwilam sie ze przegapie ten moment itp a jak wody zaczely mi sie saczyc, czulam sie dokladnie tak jak podczas okresu, z tym ze zamiast cieplej krwi wyplywala ze mnie ciepla woda, nie moglam tego w zaden sposob kontrolowac wyplywala i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowananana
dzięki dziewczyny, to nie wody bo już przestało. No to czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już jest
cześć lepiej se idz do lekarza ( ja nie chodzę - bo to debile ) mojej mamie trzy dni tak kropelka po kropelce uciekała. musiała rodzić "na sucho" i strasznie się męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
czesc dziewczyny a czy tomoga byc wody ,mam jakas wydzieline z poczwy i czuje czasem zejak dzidzia sie rusza to wtedy czuje ze wylatuje z pochwy ta wydzielina chodze z wkladka i ma tokolor podobny do uplawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
sama sobie odpowiedzialas to nie sa wody, tylko uplawy wody to wody, bez koloru (chyba ze zielone) konsystencja jak woda, wchlania sie tak samo jak zwykla woda, nie pozstaje na ubraniu pod postacia uplawow radze najpierw troche poczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×