Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała wredna sunia

Zawsze interesowali mnie zajęci faceci

Polecane posty

Gość Mała wredna sunia

Podnieca mnie to że on ją ze mną zdradza. Zawsze tak było nawet jeszcze w LO bzykałam się z chłopakami koleżanek. Wiem jak boli zdrada bo sama zostałam zdradzona ale mimo to nie umiem się powstrzymać. To silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Nie nie nie to nie to. Zanim zostałam zdradzona też to robiłam. To mnie po prostu kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa x x x
mnie też to kręci że ONA na niego czeka a on akurat we mnie pulsuje mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarza wybierasz ty
a może do psychologa pora się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Gdzie by nie spojrzeć zawsze jakaś DZIWKA! się znajdzie. Gratuluje ci wredna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Ale co to pomoże? To chyba nieuleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jak taki facet
z takim byle czym się puści, to raczej wart mniej więcej tyle co ona - czyli zero (właściwie to mniej niż zero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarza wybierasz ty
z czegoś to na pewno wynika. pierwszym krokiem będzie stwierdzenie co jest powodem. potem terapia i albo pomoże albo nie. normalne w każdym razie to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Ale co ja mu powiem? Lubie bzykać się z zajętymi facetami? Powie mi to się bzykaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarza wybierasz ty
to może wynikać ze strachu przed stworzeniem stałego związku, przed walką o jego utrzymanie - gdzieś z dzieciństwa. może któryś z rodziców zdradzał i ty o tym wiedziałaś. może masz zaniżoną samoocenę i sobie nadrabiasz w ten sposób. powodów może być sporo i normalny psycholog nie powie ci " to się bzykaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ulega wątpliwości, że jesteś dziwką- sypiasz z kim popadnie, kto Cie tylko podnieca jest Twój. Ja tylko mam nadzieję, że zdradzone dziewczyny dowiadują sie o tym, co robili ich faceci i rzucają ich w diabły- bo tacy, którzy wykorzystują sytuację, by zdradzić powinni mieć wytatuowane w widocznym miejscu- świnia i cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Ja pierdziele jacy wszyscy nagle swieci :-D Kazdy robi to na co ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
goldeneye dziwki biorą za to kasę ja to robię dla przyjemności i satysfakcji i nie obchodzi mnie co ty o tym myślisz. lekarza wybierasz ty tylko że mi z tym chyba jest dobrze, a stały związek mnie narazie nie interesuje. Nie wiem czy to ssie leczy, to tak samo jakby fetyszyste którego podniecają stopy leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci
a czy nie jesteś czasem ofiarą pedofila? albo może pochodzisz z patologicznej rodziny? może widziałaś jak twoja matka się puszcza? albo ojciec? skądś się biorą takie wzorce zachowań i najczęściej z domu rodzinnego niestety, ale da się to leczyć psychoterapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Nie byłam nie pochodzę nie widziałam. Jak miałam 17 lat przespałam się na domowej imprezie z chłopakiem koleżanki z klasy i tak się o zaczęło. Sytuacja była o tyle elektryzująca że ta koleżanka była w pokoju obok. Uwielbiam taką adrenalinkę. Nie umiem bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pireus
Mam nadzieję że chociaż dobrze dupy dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Nastęnego dnia dorwałam brata, szwagra, tatę i dziadka tej koleżanki, bo.......nie umiem bez tego życ. Myśle też często o dworcowych lizaczach cipek, a odkąd zobaczyłam w słowniku słowo "animal" marze o wielkich bordowych organach płciowych kucyków islandzkich. Araby (konie nie mylić z Arabami narodowością!) wydają mi się nieco pospolite i przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Uczę się pilnie jezyków obcych tzn. ćwicze kwestie z filmów na redtube, równocześnie obliczając w myślach, jak wiele będę wstanie zarobić przy moich chęciach pieprzenia sie z kim popadnie. Rocco moim wzorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiśgość
Ku**a odebrało mi mowę.Ciekawe ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pies albo koń chciałby Cie mieć. To kwestia to przedyskutowania. Mnie nie obchodzi co Ty robisz i po co. Jesteś dziwką tylko że darmową. A żal mi jest tylko tych dziewczyn, którym doprawiono rogi. W sumie Ciebie też mi żal. A fetyszysta stóp oprócz tego że fajnie stopy masuje jest nieszkodliwy. No chyba że tak jak Ty niszczy związki innym ludziom. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro cie to podnieca to luz ale kurwa nie przyznawaj sie do tego bo nie wiem czy sie chwalisz czy zalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
do tych dwóch Pań co się przyznały - jestem pod wrażeniem ponieważ zazwyczaj to kobiety świętoszki udają a tutaj proszę - a jest tak jak mówisz lepsza adrenalinka :):) i nie zważajcie co tu niektórzy piszą bo to świętoszki ale na forum i tyle - a powiedzcie później robicie tym zajętym jakieś jazdy typu tel w środku nocy jak on z żoną jest czy pełna kulturka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
Żadnych telefonów pełna dyskrecja. Choć nie powiem marzy mi się aby nas jakaś przyłapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKY
To jak? Piszesz sie na siarczyste rzniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKY
Mala wredna a bojazliwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała wredna sunia
ciekawsky nie umawiam się na necie a partnerów dobieram bardzo starannie. Koleś musi być zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKY
:-D a co myslisz ze nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
a co to znaczy zajebisty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×