Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tRąF TRąF misia bellllaaaa

białe rurki ..

Polecane posty

Gość tRąF TRąF misia bellllaaaa

kurde.. podobają mi się białe rurki .. nie przeraża mnie,że tyle dziewczyn je nosi :o i wydaje mi się,że jestem na nie za gruba. mam 97 w biodrach :( w talii 69 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjestess
tak jestes. nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .szpilka.
mnie tez sie zaczely podobac.. ale tak sie zastanwiam - czy one nie sa zarezerwowane dla takich 'panieniek' typu szpileczki zlota torebka?;) bo to raczej nie moj styl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa zarezerwowane ale wyobraz sobie jak czesto bedziesz musiala je prac i w ogole mam jedne biale spodnie bermudy i mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz szczuple nogi sa super....absolutnie nie do szpilek...zaloz do nich czarne belerinki, fajna czatna koszulke, moe byz jakas hipisowska koszula...luz zwykly czatny t-shirt...mam wizje w glowie Precz dla rozowych landrynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
Chyba pochodzicie ze wsi dziewczyny skoro dopiero teraz chcecie kupować spodnie rurki , które już dawno przestały być modne , kobieto , zainteresuj się spódnicami i pokaż nogi :) albo jak nie chcesz pokazywać to poszukaj w sklepie spodnie 'dzwony'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie najbardziej jest wiejskie jest mowienie ze cos jest wiejskie...najmodniejsze jest uzsywac fajnie ubran ktory byly kiedys modne...fajnie dobrane sa najmodniejsze....VINTAGE jesli mowi Ci cos to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×