Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babki

zdradzilaiscie kiedykolwiek???

Polecane posty

Gość OCZKO-ona
a mnie sie ostatnio maz znudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystkich..... Taka nie grzeczna ze mnie dziewczynka SF :p Ale kobiety ja Wam coś powiem, i tak 99,9% facetów zdradza także jesteśmy usprawiedliwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhmmmmmm tak to jest i czasem to popycha do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99,9%????????????oj chyba mniej troche.no ale i tak jestesmy usprawiedliwione jakby co.twoja racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra może mniej, ale minimalnie :p Ja studiowałam na Politechnice, tam jak wiadomo większość stanowią faceci, i po tym co się obsłuchałam i co widziałam nie mam żadnych skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99,9%.....powiadasz---->sądzę, to to ty sama w ten sposób ustawiedliwiasz się przed samą sobą :o Pozatym masz złe doświadczenia w zwiąskach - współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się absolutnie nie usprawiedliwiam bo nie mam z czego, ja to robię z premedytacją i absolutnie nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre obeznanie miałas jesli chodzi o facetów.mysla ze tylko oni mogą wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotta, ja Ci powiem, i to nie jeden i nie dwa przykłady żywcem wzięte z życia, facet kilka ładnych lat w związku, idziemy na piwko, macanki z moja kumpelą, jedzie nad morze bez dziewczyny posuwa inne, następny też w kilkuletnim związku, sypia z taką jedną kobietką.... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w związkach zdradzają tylko szmaty i szmaciarze, taka jest prawda. Jak swędzi ci/psko, tudzież kutasisko i ma sie bez przerwy ochote na innego/inną, powinno sie byc singlem, a nie ranić inne osoby dorabiając sobie do tego durną, konformistyczną teorie, jakoby wszyscy zdradzali, co nijak sie ma do rzeczywistości. Jak wiadomo - trzeba być osstro zakutą pała, żeby uzywać stwierdzeń NIGDY i ZAWSZE.Dno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz będziemy się ganiać po całym forum :p Ja wracam na Twój topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla24=========>ja wiem ze zonaci faceci szukaja przygód tez znam dosyc duzo którzy maja na boku panienki i nie stronia od przygód.widze co sie dzieje wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotta, ja nawet nie mówię o żonatych, tylko o takich co są w długich związkach... Ale żonatych też znam, jeździli sobie po zajęciach na kurewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wrogiem zdrady
Miałam kilku facetów przed mężem ale nigdy jednocześnie. Zawsze najpierw zrywałam z jednym (lub on zrywał) i dopiero rozglądałam się za drugim. A odkąd jestem mężatką (hohoho a może i dłużej) nie myślę o innych nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZKO-ona
dobzre dziewczyny mowicie ...:) ..faceci w zwiazkach zdradzaja ..nieraz nie widac ..na imprezach % wszystko wychodzi! ..a co do zdrady to ja tylko z singlami:) .LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla a nie mozesz
zwiazac sie z takim, ktory by ci wystarczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdradziłam mam nawet swoj watek o tym, fajnie ze nie jestem odosobniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
o jej... widze ze prawie juz wszyscy poznali smak zdrady. a gdy zdradzaliscie to nie mysleliscie o swoim partnerze badz partnerce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×