Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wychowuję również dziecko.....

młode dziewczyny nie nadają się na matki

Polecane posty

Gość nhrlrjfglkgrlrkglkgm
Kaczorzysnka- wszystko tak,dałaś radę, skonczyłaś szkołę i dobrze zarabiasz.Ale gdyby nie rodzice to co byś zrobiła?Matka siedziała ci z dzieckiem a ty studiowałaś dziennie.Nie wierzę ,że wychowywałaś malutkie dziecko, pracowałaś i jeszcze dziennie studiowałaś. Poza tym mieszasz za granicą a tam są zupełnie inne realia. I pewnie dałaś dupy za młodu,bo nie wierzę ,że dzieciaka sama zaplanowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka2777777
17 i pół roku - dzieci rodzą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetttti
takim to tylko sterylka tymczasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat i wcale bym sie nie pogniewala gdybym miala dziecko. Wiem ze jestem przygotowana na dzidziusia i napewno dalabym sobie rade, a co do tego kto jest lepszy to uwazam ze mlodsze maja duzo wiecej cierpliwosci pozatym juz niektore z was te starsze same mowily ze nie maja tyle cierpliwosci co te mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozumiem tego dlaczego piszecie odrazu ze jezeli matka mloda to dupy dawala?? a moze wlasnie to byl jej pierwszy chlopak i ostatni? dziwne ja mam chlopaka od ponad roku i byl to moj pierwszy z ktorym poszlam do lozka i to wlasnie z nim chce miec malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka mloda to d**y dawala- to pewnie w formie odgyzienia sie,bo to co piszecie to pożal sie ....dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Naprawdę aż szkoda czytać te idiotyzmy... Szczególnie te jakże dojrzalych matek... :) Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to zjechac mlode matki z gory na dół :/ szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona
Oj litosci prosze. Czytajac to mam wrazenie jak by to byl jakis sad a nie rozmowa kobiet. Wydaje mi sie ze niektore osoby sa po prostu zazdrosne ze niektore mlode mamy radza sobie lepiej niz te starsze i dlatego wypisuja te hasla z gazet w stylu "dzieci rodza dzieci" czy dzwudziestolatki nie nadaja sie na matki. Nie ma czegos takiego jak odpowiedni wiek na urodzenie dziecka ani tez tego ze starsze kobiety sa lepszymi matkami niz mlodsze. O tym czy ktos bedzie bedzie sie w tej roli spelnial decyduje raczej jego sytuacja materialna, charakter, to czy ma kogos na kogo moze liczyc no i checi a nie ile ma lat. Jesli chodzi o wiek to raczej miedzy 20 a 30 rokiem zycia bardziej bylo by wskazane niz po 30tce. Popatrzcie chocby na ryzyko urodzenia dziecka z roznego rodzaju wadami jak np. zespol downa. A co do tego ze w wieku 20lat to na 100% jest wpadka a nie planowane to sie nie zgadzam. Owszem czesciej jest ta pierwsza wersja ale wpadka rownie dobrze jest i po 30tce. Wiec przestancie juz z tymi oskarzeniami. O tym czy ktos jest dobra matka czy nie to tylko ta matka moze powiedziec no i jej dziecko. A nie jakas obca kobieta ktora obserwuje z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerrrtia
8Ada9 ----- jesteś młoda, zakochana, pierwszy facet. nie dziwne że naszło cię na macierzyństwo za jakiś czas ci przejdzie, uwierz mi a dzieci podrzucają matkom i młodsze i starsze i w każdym przypadku jest to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona
Mam pytanie do autorki: Na jakiej podstawie stwierdzilas ze mlode kobiety nie nadaja sie na matki? Zkad wiesz ze te starsze sa bardziej cierpliwe i dojzale? Stwierdzilas to na wlasnym doswiadczeniu? W sumie te pytania kieruje do wszystkich pan ktore tu oskarzaja mlode i starsze matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×