Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_koala_89

kobiata ginekolog-kraków

Polecane posty

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiegoś sprawdzonego gina. Ale interesują mnie tylko kobiety. Może być prywatnie, ale te \"bezpłatne\" oczywiście sa bardzo mile widziane:) Potrzebuje jakiegoś specjalisty , który \"zrobi porządek\" z nadźerką. Byłam już u jednej , która tylko stwierdziła, że mam nadżerke, ale nie poleciła nic, żadnej kuracji, czy też innych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Misztal na Sławkowskiej 1... to taka przychodnia dla zdrowia rodziny... Nie wypisuje recept na antykoncepcje więc kolejek nie ma prawie wogóle... nawet tego samego dnia może przyjąć... za wizyte bierze chyba 60 zł... dla studentów (być może i uczniów ale nie wiem) jest zniżka do 45 złotych... Mi leczy nadżerke i jestem z niej zadowolona. najważniejsze że wszystko dokładnie tłumaczy i odpowie na każde pytanie... acha... za samą porade bierze chyba 25 zł... a co do leczenia nadżerki to laser kosztuje chyba 300 zł... za dwa zabiegi a jedne wizyta na założenie solcogynu to 20 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie ale czemu ta pani nie wypisuje recept na antykoncepcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziki. a gługo już sie leczysz. ja już mam od kilku miesiecy, ale dopiero ostatnio się w to wgłębiam, czytam i rozmawiam z dziewczynami. jak najszybciej chce zacząc to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... bo to jest poradnie zdrowia rodziny i propagują naturalne metody planowania rodziny :-) Ja oczywiście wole mieć większą kontrole nad takimi sprawami a do tego lekarza trafilam jak moja lekarka (do której już nie chodze) co była na kase chorych stwierdziła że wcześniej niż za tydzień mnie nie może przyjąć a ja akurat złapałam straszną grzybice... Tak więc dr Misztal jest moim lekarzem ratunkowym:-) jakby się coś nagle działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz o nadżerce powiedział mi gdzieś w lutym ale podejżewam że była wcześniej (cytologia na to wskazuje) tyle że wcześniejsza lekarka to tzw lekarz - konował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batorego odradzam :-) tam chodziłam wcześniej... zwłaszcza Kosiba... ale podobno ten facet-lelarz którego nazwiska nie pamiętam jest dobry... ale nie próbowałam i omijam ośrodek z daleka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam Klinikę na Pl Szczepańskim! To wyłudzanie kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pred chwila przeczytałam ze ta kosiba jest fajna... bylas u niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byłam... wcale nie jest fajna... i na mój stan zapalny zalecila mi irygacje przez co oczywiscie pogorszyla moj stan i dostalam grzybicy i nie chciala mnie przyjąć a ja tylko chcialam recepte i wyniki badan juz mialam...a ze to bylo przed sama sesja wiec jeszcze sie stresowalam to mialam juz baby dosc kompletnie... poza tym moja kolezanka jak do niej poszla po tabsy to jej nie robila zadnych badan tylko metoda prob i bledow...i tak dziewczyna chyba z 6 roznych wyprobowala... ma z reszta tez badan nie robila a o cytologie to sie jej prosic musialam bo mowila ze to po 25 roku sie robi... chora baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle... a ile wcześniej musze zadzwonić zeby sie umówić na jakiś termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy jak zadzwonisz dzień wcześniej...nawet tego samego dnia... to jest numer: 422 - 53 - 29; jest jeszcze 422 - 53 - 49 ale mi sie jeszcze nie udalo na niego dodzwonic:-) w piatki i poniedziałki jest popoludniu... w czwartki chyba rano...a reszte nie wiem... acha... ale ona chy ba nie usuwa przez wymrażanie...przynajmniej mi nic o tym nie mowila... a podobno tak sie tez robi... ja jestem za spróbowaniem najpierw solcogyn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ja przy okazji moge
zapytac o cos? czy krwawienie kilka dni po pierwszym razie jest norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiochis
cześć dziewczyny :) znacie prywatnego ginekologa , który daje zniżki studenckie? szukam, szukam i znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka34
Mi kilka osób polecało Tomasza Łabiaka i się do niego parę tygodni temu umówiłam na Podkowińskiego na swoją pierwszą wizytę. Wrażenia raczej pozytywne. Oprócz tego, że pierwszy wolny termin miał dość późno, ale to tylko świadczy, że po prostu dużo osób chce się u niego leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowo pracuje pan Łabiak. Jestem na etapie 14 tygodnia i współpraca z doktorem układa się świetnie. Ciąża przebiega prawidłowo, nie ma żadnych zakłóceń i mam nadzieję, że będzie. Lekarz jest dyspozycyjny, nie ma problemów z kontaktem. Pracuje w poradni kliniki U.S na Kopernika, także ma spore doświadczenie i praktykę przy prowadzeniu ciąży, zarówno tej prawidłowej jak też patologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wiedzę, ale też takie psychologiczne podejście to bardzo mi odpowiada pan Tomasz Łabiak. Miałam duże problemy podczas ciąży ze zdrowiem i gdyby nie doktor, jego czujność i uwaga to nie wiem jakby się to wszystko skończyło. A tak córka jest już z nami z czego jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwy, bo to było mocno – wyczekane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to nie ma różnicy czy ginekolog jest kobietą czy mężczyzną. Niby wydaje się że kobieta lepiej zrozumie kobietę a moje niektóre znajome potrafiły trafiać na takie że szkoda gadać. Ja przychodzę do doktor w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl która jest akurat naprawdę bardzo w porządku. To co ważne to że rygorystycznie pilnuje wszystkich badań a jak jakiegoś nie wykonam w terminie to potrafi być reprymenda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Ginekologiczne leczenie laserowe masz w bardzo niskiej cenie dostępne w .knapik-rybka.org.pl/. Żadnych powikłań, bardzo profesjonalne podejście. Ginekolog z ogromnym doświadczeniem wykonuje zabiegi, a to chyba najważniejsza zaleta.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My z córką chodzimy do gabinetu  www.knapik-rybka.org.pl/. Bardzo miła atmosfera, odpowiednie podejście do pacjenta i delikatne badanie więc to wszystko co najważniejsze, gdy się wybieramy do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×