Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarah.....

Co byście w takiej sytuacji zrobili??

Polecane posty

Gość sarah.....

Pół roku temu dostałam ofertę pracy z pewnej firmy,niestety ze względu na wcześniejsze zobowiązania nie mogłam jej przyjąć.Teraz ponownie chciałabym aplikować do tej firmy (nie dawali ogłoszenia,chcę się tylko "przypomnieć" i ewentualnie zapytać czy mają wolny etat).Czy mogę do nich jeszcze raz złożyć CV i list motywacyjny na to samo stanowisko?? Wtedy byli bardzo mną zainteresowani,a samo ogłoszenie jeszcze długo później "wisiało" na stronie.Czy wypada tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym startowała
dlaczego nie tylko przygotuj się na pytanie, dlaczego wtedy nie chciałaś u nich pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah.....
Też się nad tym zastanawiałam.Uczciwie to musiałabym się przyznać,że dosłownie tydzień wcześniej dostałam inną pracę,ale nie wiem jak taka odpowiedź wyglądałaby w perspektywie mojego ewentualnego przyjęcia do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój potencjalny pracodawca
może uznać, że skoro w tamtej pracy Ci nie wyszło, to tę chcesz wziąć bo nie masz innego wyjścia przygotuj sobie sensowne argumenty - dlaczego przyjęłaś wtedy inną pracę i co się stało, że już tam nie pracujesz miałam dziś 9 osób na rozmowach kwalifikacyjnych i powiem szczerze, że nie zwracałam uwagi na takie szczegóły, ale to zalezy oczywiście od firmy - rzecz jasna, pytałam o motywację kandydatów, o poprzednie miejsca pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×