Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

no przecież właśnie o to chodzi, ze jesteśmy tutaj tacy jak w życiu, gdybym była inna to nie bałabym się, ze ktoś mnie rozpozna a że wolę, żeby ludzie z reala nie śledzili, co akurat napisałam na kafe to chyba mi wolno... takie, ze tak powiem nowocześnie, preferencje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczka, zaczęło się od wyglądu i tak ogólnie się rozwinął ten temat anonimowości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tradycyjnie:classic_cool:ItsOnlyMexx_20-->z kim byś sie przespała z kafe:classic_cool: Pola wiem,ja pisze co chce,ale co do spotkań przeniesionych z netu do świata prawdziwego mam uraz i poprostu sie boje.Wchodząc na kafe miałam plan,by zniechecac do siebie ludzi(przede wszystkim facetów)by nikt nie chciał sie ze mną spotkać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JAK TO PO CO? A Z JAKICH POWODOW LUDZIE SIE ODCHUDZAJA?BO SA GRUBI a JA DO NICH NALEZE ,NIESTETY :( sorka za caps looka ale nie chce mi sie jesce raz pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica oj nie wiem z kim,chyba z nikim ,zadnego ogiera foty nie widzialam a zeby spac z kims jakby nie bylo musi istniec miedzy ludzmi jakis pociąg fizyczny czy tez intelektualny przynajmniej ja tak mam) a pisanie z kims czy tez czytanie mnie nie podmieca wiec nici z sexu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ni stąd ni zowąd schudłam 2 kg, nawet nie wiem kiedy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę znaleźć męża, żeby mnie karmił, Samca, zrób mi małą reklamę wśród Twoich odrzutów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Pola! komicznego Ci oddaje bo nudziarz:classic_cool::P Sumienie K tez sobie weż bo gonić mi sie za Nim już nie chce..a.z erotycznego ?jak sie zdecyduje którego nie chce to też Ci dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przytylam 2 kg w 3 dni ,wazylam 54 a teraz 56 stuknelo mi 😭 no chybaze woda w organizmie sie zatrzymala ale zeby az tyle? :O Samica ja klikam z jednym ponad rok a sie nie spotkalismy :D mieszkamy za daleko,dzieli Nas Ocean ale w wakacje przylatuje do kraju i ma przyjechac do mnie a taki stary jest ze ach jej ,ale i tak jego lubie i to nawet bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnieze macie
po kilka czarnych nicków ,a pomarańczowych ile? Już myślałam,że jestem wyjątkiem...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlośliwa, ja powaznie pisałam, takich u któryh bym miała jakies szanse (nie kokietuję ;-P ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
w zasadzie,jak mam ostatnio coś do napisania rozpoczynam zdanie od pomarańczy....ale są też na forum jakieś obsesyjne inkwizytorki grozące paluszkiem za brak stałego nicka...pewnie nauczycielki starej daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
no dobra,uciekam,bo nie jestem jeszcze w takim nałogu,aby przy kompie siedzieć w sobotę,szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą oglądam mój ulubiony serial i mam podzielność uwagi, mogę jeszcze zostać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uzywam tylko czarnego:D:D:D Mex nie chrzań.. Ty nie jestes gruba, jesteś w sam raz:P A kto weźmie odemnie jednego 56latka co mi nie daje spokoju?? Erotoman idiota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie moge robić😭 Nawet mam nie pozmywane:P Filmy mam na wieczór... ja gadam na kafe i pogrywam w taka jedna gierke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam jeden nick, na dwa etaty bym się nie wyrobiła, jestem zbyt leniwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe W.Brytania jest niedaleko tylko troche ponad godzine samolotem :D fajnie ze macie-oj masz racje ,zbueram sie i lece ludziom zycie uprzykszyc Milego klikania Papuciaki kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
Pola,czemu Cię dobijam? Masz lekkie uzależnienie?Może określ sobie czas w jakim będziesz wpadać,wtedy przejmiesz kontrolę. Miałm kiedyś dwa dni,kiedy nicki przysłoniły mi real.Dobrze wiedzieć,że czasem można,niestety, stracić kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, a co się stało? jakaś kontuzja? Samiczka, dzięki za cenne rady :-D a tak na serio też mam wielbiciela za oceanem, i dwóch chętnych tutaj (real) ale za młodzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. nefro cos tam :D moze i nie gruba ale te bioderka...ech...szkoda gadac , dwoje sie i troje zeby boczki zeszly ale ni chuja sie nie udaje ,mam dosc dosc i dosc !!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×