Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

nie tylko o kobietach mowie :D i znowu sie dopraszasz... oczywiscie ze ciebie tez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go nie znalazlam na erotycznym:O To on mnie znalazł.... a całkiem normalny sie wydawal.. wyszło w praniu:O Zrobie sie asertywna.. zablokuję go na gg, w fonie i na stronie:P Ych.. z tego wszystkiego zaczynam rymować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydzisz :D pewnie sie naraze zbytnia szczeroscia, ale powiem ci - balbym sie ze rzeczywistosc moze nie sprostac moim wyobrazeniom :D a ze jestem miekki to czulbym sie z tym paskudnie :o i jak naczelny hipokryta kafe :p ktorym pewnie zreszta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee co wy, nei wiecie ze im facet mniej o seksie pieprzy, tym bardziej pokrecony jest tak naprawde? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zaś zonaty.. to nie byłby problem, dobry kop i leci :classic_cool:. N a początku był grzeczny. Tylko potem wyszło ze jedyny temat to gadanie.. erotyczne w jego mniemaniu. Subtelny jest jak piła mechaniczna w czasie teksańskeij masakry😭.:P Nie lubię erotomanów-gawedziarzy bo w praktyce sa do kitu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samcia, tylko nie zrozum mnie zle przeciez :o nie chodzi mi o to ze jak bedziesz grzeczna to moze sie doczekasz :D tylko ze jak bede w okolicy i bedzie okazja zeby sie spotkac to bys mi powiedziala nie? :o bo nei wierze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica wczoraj krzyczala na mnie, Sumienie, u niej to oznacza sympatię, nie łam się :-) a im bardziej krzyczy tym bardziej kocha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi chodziłoO TO SAMO ZE JAK BEDZIE OKAZJA,a nie ze specjalnie a powiem Ci Sumienie ze w lipcu bede 2 tyg nad morzem...ale ze wzgledu na Twoją psychike zaoszczedze Ci poznania mojej osoby. KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Szukający dobrze się sprawujesz, najpierw mnie nastraszyłeś, a teraz subtelnie nadajesz przekaz "że jedno o drugim nic nie wie" żebym się nie martwiła ;-) jesteś taki miły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wrazliwe, do spowiedzi i najgorsze grzechy oczyszczaja :D ja musze troche pogryzc, co bym byl za sumienie inaczej :p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge ci powiedziec gdzie, bo jak zaczniesz za szybko wprowadzac w zycie to w ogole doswiadczenia nie nabierzesz :p ale sladow postaram sie nie zostawic :D jakie przewidywania ju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×