Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

hej:) Justka widze że na kofe zawitałas na nowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, tylko Szukajacy ma prawo mnie straszyć ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Nie ma powodów do bezwarunkowej paniki, ale warto pamiętać o zagrożeniu. Net to taka skrzynia na strychu, do której wszystko się wrzuca, cenne pamiątki z młodości, niepotrzebne rupiecie, kompromitujące zdjęcia czy pluszowego miśka z dzieciństwa. Czaem sentyment, czasem nieostrożność i kluczyk ma jakiś neandertalczyk albo zawistna koleżanka, która sobie przygrucha znajomego informatyka, żeby coś dla niej zrobił. Różnie bywa. To nie znaczy przecież, że jak jeden został potrącony przez samochód, to reszta nie ma wychodzić na ulicę. Wystarczy uważnie się rozglądać i nie afiszować z kluczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingusia zjawia się zazwyczaj wtedy, gdy o niej mowa, chyba wyczuwa temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliście mi małą? idziemy na tą ścianką w tym tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, naprawdę nie mam czasu na siedzenie na kafe. Choć sentyment zawsze pozostanie. Co Ty wymyśliłaś, Ju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie widzę pytania. :P Ale Agiie uchyla się od odpowiedzi, nieładnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Sumienie znajdzie czas,noi musi Mu sie coś pokrywać z fantazjami...chyba dobrze zrozumiałam:O Kurcze jak tak siebie czytam...to ja wybuchowa jednak jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zapytalabym Szukanie o wiek
kobietą przecież nie jest. Jego wypowiedzi są bardzo charakterystyczne, znam kilku facetów, ktorzy mówią podobnie, wszyscy są panami po 50-tce. I te postacie z filmów i literatury, które Szukanie czasami wymieni - młodzi ich nie znają. Piszę zapytałabym, bo Szukanie bardzo zręczni wykrci się od odpowiedzi, pewnie w tym wykręcaniu się ma olbrzymie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyno! nie mow nic, czas na milosc! stan przede mna... pozwol ugryzc sie.. ide sie spic, moze cos pogryze sobie przy okazji :p :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Po raz pierwszy całowałam się tak dawno temu, że już nawet tego nie pamiętam. :D Czarny nick mam tylko jeden. :P Justynko, pytanie do Ciebie: Z kim z kafeterii poszłabyś na randkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardzo zręczni wykręci się od odpowiedzi, pewnie w tym wykręcaniu się ma olbrzymie doświadczenie" Niniejszym wykręcam się:) Tylko gimnazjalista nie korzysta z doświadczenia, bo go nie ma:):) "jest starszym panem z laseczką i zoną" Za co jesteś aż tak złośliwa?:D Lubię cię, moja duszko:):):) Ten topik jest lepszy od Bałtroczyka. A-ha! Bałtroczyka też znam. Staruch jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Justyna, przecież wiesz, że oprócz mnie. :P A Psełdonim jeszcze żyje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo odpowiadacie na pytania. :P Justynko, zrób z nimi porządek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie, Ty masz tak dobrze, że sama możesz sobie dokończyć pytanie. :P I nie zapomnij odpowiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłabym się z NIKIM. :P Dlaczego? Bo nie ma tu osoby, która interesowałaby mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm muszę z przykrością powiedzieć/napisać że niestety nie ma tu nikogo płci przeciwnej do mojej z którym coś bliżej poznać by się mogło.. przynajmniej jak dotychczas nie poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wierze w ludzi! :-D pytanie do Szukanie: ile masz lat? :-) czy masz żonę, lub żonę i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś to może prościej mi napisz.. bo jakoś nie widze dlaczego mam dobrze>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×