Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość będę strzelać
witam Cię Gnom:) kiedyś czytałam jakiś top na którym bywałeś i myślałam że jesteś fajny:( a teraz czytam inny i co?:( jesteś wulgarny i agresywny:( jak to się dzieję ze jakaś wirtualna osoba-w sumie kilka literek-tak Cię drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak jestem bardzo zajeta to tez nie wchodze.. tez po odwyku tym styczniowym i lutowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe strzelać bo w/w osoba już drażni wszystkich na forum a ja miły to nie jestem i nigdy nie ukrywałem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam Gnoma od pierwszego ujrzenia polubiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś ja nawet jak jestem trochę zajęty :D ale to może dlatego że TWA się posypało niby sobie na trzech topach pisze ale z żadnym się identyfikuję więc sobie wchodze raz na jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
nie wiem jaki jesteś ale z tego co widziałam to tylko tuli tuli,kwiatuszki i inne takie-a tu wchodzę na topa i wyzywasz kobietę od kurew a na innym każesz jej się powiesić:( jakoś mnie to smuci że ludzie tacy są,ale wiem ,jestem niedzisiejsza czy coś tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak si eposypalo? ja jestem Ty jestes, pestka jest i Justka i piątka.. pozostali tez bywają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Justyna to się dołącz do pisania a nie biadolisz :D aguś ale jakoś tak dziwnie może to przez ten odwyk :P będę strzelać to się dualizm nazywa :P osoby z forum które trochę dłużej ze mną przebywały wiedzą że potrafię bluzgać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom to bardzo miłe zwierzątko jest:P niektórzy to by chcieli impreze powitalną na swoją czesć aby m wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomek.... nie martw się ...dam radę ;) chciałam zapytać kiedy Ty wyzywałes kogoś bo jakos sobie nie kojarzę :O :P Nie Justyna.... nie fochaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
dualizm? ja bym to nazwała inaczej,ale nie ważne:) jestem naiwna jak dziecko,bo wciąż nie mogę pojąć,czemu ludzie nie mogą być po prostu choć odrobinę sympatyczni? choć trochę kulturalni? wiem,jestem nieprzystosowana społecznie:D a przynajmniej kafeteryjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś ja tylko retro wyzwałem :P i jeszcze kogoś :P agiie z tym milutkim to nie przesadzaj bo mnie zatulą na śmierć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko czasem zwykle przesadzam, ale nie tym razem.. a tulać to cie tylko TWA może:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
wiem że Wy go lubicie:) tu każdy facet ma swoje grono oddanych kobitek bo facetów jest mało a babek dużo:) ale mi jakoś jest przykro jak facet nazywa kobietę kurwą:( po prostu mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jest przykro czasem .... ale każdy odpowiada za siebie.... ja też kiedyś kogoś na topie zwyzywałam....:O nie jestem z tego dumna ale cóż ....stało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
no tak:) zawsze wokół faceta zbiera się grono babek na topikach:) nie mówię o jakichs wyznawczyniach czy coś,spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś ja pójdę do konta a mnie ktoś rogi przyprawi :P nie mam wielbicielek a nazywanie kogoś kurwą jeżeli ma charakter w/w to nie jest dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
Pestka,mi też się zdarzyło powiedzieć coś dosadnie,ale ....nie tak;) ale jak już mówiłam jestem nieprzystosowana kafeteryjnie,tutaj to norma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie rogi Gnomek ? No co Ty..... ja się nikomu nie oddaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ptaszek - gdzie byles? ja wlasnie ide zaraz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem daleka od ubliżania komukolwiek ....wtedy zostałam sprowokowana.... a raczej dałam się sprowokować.... Ktoś mnie jednoczesnie uspakajał na gg..... ale machina ...że tak powiem... ruszyła.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
Gnom-czyli śpiewka stara jak świat-ona mnie sprowokowała,sama jest sobie winna?:) PS pytam z ciekawości,nie jestem "stroną w sporze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×