Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

ciekawością ? nie wiedziałam żeś ciekaw .... ;) tylko czego? Agiie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
dobranoc Agiie:) mnie dziwi dlaczego wszyscy się tak na nią uwzięli-jak mnie ktoś wkurza za bardzo to go olewam,nikt mi przecież nie każe wchodzić na jego topiki. A tu odbywa sie jakis lincz i wszyscy uważają ze to w porządku:( tylko mnie to troche przeraża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasior witaj :D aguś słodkich snów będę strzelać tu nie chodzi nawet o to że lincz a raczej o to że wszyscy wiemy jak działa tu cenzura i tak naprawdę o moderacji na tym forum nie ma mowy. jakiś czas temu zwróciłem się kulturalnie do tej osoby żeby już skończyła ale jak to nie działa to wolę brać udział w wulgarnym linczu bo może to jakoś tą osobę utemperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
lincz?ludzie widzą to co chcą widzieć...i tyle.-czyli co? bo ja na prawdę nie wiem o co w tym chodzi,zaczęłam czytać jak już wszyscy po tej lasce jechali jak po****:o nie wiem co mam w tym widzieć,widzę agresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NJ ...dzięki .... :) mam nadzieję że nie tylko dlatego żem wiekowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
jakiś czas temu zwróciłem się kulturalnie do tej osoby żeby już skończyła ale jak to nie działa to wolę brać udział w wulgarnym linczu bo może to jakoś tą osobę utemperuje no to teraz mnie zaciekawiłeś:D o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę strzelać nie strzelaj bo jeszcze ktoś zginie albo broń nie wypali i wyjdziesz na gópka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę strzelać kuluralnie na jednym z topików poprosiłem żeby już skończyła przytaknęła i jakies trzy dni był spokój potem krucjaty ciąg dalszy. więc skoro ona nie rozumie w sposób kulturalny i miły to ja zniżę się do jej poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ludziów bylo.... :O nie dalo się przejechać dosłownie ludzie tak łażą i kupują ...sami nie wiedzą czy im potrzebne czy nie :O ale pojechaliśmy se dalej :):):) no tak.... wieku lepiej nie komentować :O :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
ale co ona ma skończyć? bo tego nie zrozumiałam spokojnie,nie strzelam do nikogo:P:D to w znaczeniu"będę zgadywać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę strzelać niech skończy w końcu zakładać całą masę topików ze wspólnym tytułem dlaczego faceci są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
:D:D:D zapomniałam już że masz jakiś uraz na tym punkcie i wchodzisz na wszystkie takie topiki:D spytam tak-ona zakłada takie topy, załóżmy że Ty nie jesteś beznadziejny-więc czemu się denerwujesz? PS mam nadzieję że mnie teraz nie zaczniesz wyzywać,ja tylko próbuje zrozumieć to dziwne zjawisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodze na wszystkie nawet na 1/10 topów retro nie wchodze:P urazu nie mam o to się nie martw ale jako przedstawiciel płci brzydkiej czuję się zobligowany do obrony mniejszości na kafe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem.... :) jak mnie zaprosisz pod gruszkę to moze przyjadę hehehe.... myśmy zmierzali dalej.... :) szkoda że nie mieliśmy czasu połazić... mogłam się na Ciebie natknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
ale wytłumacz mi łopatologicznie: jak ja czytam ze na kafe wszystkie kobiety to tuczniki(a często to czytam:) ) to mnie to nie rusza bo nie jestem tucznikiem,więc mam gdzieś że ktoś tak napisał:) a Ciebie denerwuje że ktoś napisał faceci są be-dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×