Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

no wiem ze nie, ale jak moglbym cos takiego zignorowac ;) :D juz chcialem jechac, ale cos tak czytam ze macie gorsza pogode caly czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciekawa była kto tak podłapie:P czytałeś.. a wiesz że zazwyczaj to oni bzdury piszą?:Pu nas jest ladniej i cieplej..jak nie przyjedziesz to nie zweryfikujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, morze ma to do siebie ze w lecie zawsze ochladza i w ogole lagodzi klimat ale dzis nie dam juz rady :D wiec pojde pocieszyc sie troche sloncem i BEZCHMURNYM niebem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim bezchmurnym? no co Ty opowiadasz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to moze pojedziemy na wakacje do sumienia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos tam na horyzoncie widac niby, ale to raczej miraz jakis :p ;) ale tez jest dosc chlodno, nie martwcie sie ze mam az tak dobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest ciepło dosć nawet słońce sie cos przedzierac stara:P i nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze nie wiem czy pojade.. mi sie pogoda najczescij udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam ostatnio to przez tydzien kropli deszczu nie widziałam:D było pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz dabki... :classic_cool: spokojnie, bedzie pogoda, nie zdzierze beznadziejnego lata dwa razy z rzedu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lipcu ma być ciepło i mają być susze na południu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 jak wolisz bez atrakcji to twoj wybor :o i tak cie znajde :D a prognoza to nie horoskopy tylko przewidywanie nieprzywidywalnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon bez Moniki
Fajnie usprawnili to forum, nie ma co. Dajesz "następna", a działa jak "poprzednia". A co, ja nawet w takim czymś znajdę negatyw :p. Chyba się samozwańczo obwołam naczelnym pesymistą i marudą kafe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc dla wszystkich pan ktore beda w lipcu w dabkach: gdybyscie trafily na faceta ktory staje wam na drodze i mowi "mam cie!" prosze nie uciekac, nie panikowac, nie wolac pomocy, tylko zignorowac :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon bez Moniki
Dobra, przyznam się. Mam swojego faworyta, jest nim "a ja wygrałem życie" (chyba dobrze napisałem ten nick), ale na pudle na pewno wyląduję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Sumienie dobre... już sobie wyobraziłam jak Cie wyprowadzają w kajdankach z plaży.Ty krzyczysz \'\'to ja sumienie k ,szukam złośliwej samicy z kafe\'\':P dla ułatwienia przypne to stroju plakietkę z moją ksywką z kafe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×