Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WonnabeSkinny

Wielkie podrabiane z duzymi logo czy delikatne, dobrze zrobione oryginalne?

Polecane posty

Jak w temacie chodzi mi o ubrania, buty i torebki. Zauwazylam ze w polsce jest moda na wielkie napisy D&G itp itd.....z km widac ze podroba jak nic....a nikt nie zauwaza ze dobry materia i dobrze uszyte jest lepsze i ladniejsze niz ten szajs z bazaru. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsiiiiii
mam takie samo zdanie jak Ty :) smiesza mnie dziewczyne ktore ubirora sie cale na zloto albo srebrno pelno jakis duzych mega napisow np D&G dolars & girls jak to juz keidys widizlam i chodza takie dumne zadowolone bo mysla ze sa sexi:Dxd hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys laska chciala mi wepchnac ostatnia kolekce gucci:) usmialam sie bo so z gorszego materialu niz moja scierka w kuchni i cale w slotych napisac:))))koszmar na maxa az sie z niej zasmialam....ale laska miala zysk bo wyrywala laski z malych miast co zaczely zarabiac kase i nier wiedzialy co jest co....czy kiedykolwiek widzieliscie jAKAS gwiazde w jakiejs takiej szmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hush.....
WinnabeSkinny - Doda, jak mniemam, się nie liczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsiiiiii
hm doda jak doda ale podorb nie ubiera heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda- laska ma tyle kasy a ubiera sie jak scierwo czasami...z takas figura dziewczyna moglaby byc przykldem....ale dobry stylista kosztuje kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×