Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowana w modzie

spodnie dzwony - in czy out?

Polecane posty

Gość niezorientowana w modzie

wlasnie znalazlam fajne biale spodnie z przed 4-lu laty. fajne nawet sa, ale czy nosi sie "dzisiaj" dzwony? nie chce zrobic z siebie posmiewiska..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Od ubiegłego roku w Polsce chdozi się głównie w rurkach ale najnowsze kolekcje mody wprowadzają właśnie szersze spodnie i dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In ale najlepsze
są takie rozszerzające sie od samej góry, poza tym na topie również szwedy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiitooooościiiii
a co cię obchodzi co inni noszą? :O to co, jak ci powiemy, że dzwony są do dupy, to je wyrzucisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana w modzie
one sa wlasnie takie ch.a.m.s.k.o dzwoniaste ;) przy udach dopasowane, ale nie obcisle, a od kolan zaczynaja sie rozszerzac :) ale patrzac w lustro musze przyznac, ze moj tylek wyglada w tych spodniach o wiele mniejszy :) hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie szerokie portki i bede je nosic nawet, gdy oglasza, ze to kicz;):). Najwazniejsze zeby Tobie sie podobaly. Nie wszystko co modne jest ladne, albo pasuje do sylwetki, czy urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodzilla .
witaj anka znowu masz problem z tusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" z przed 4-lu laty\" - wybacz, nie rozumiem. Może chodziło Ci o spodnie \"sprzed czterech lat\" NIE z przed tylko SPRZED NIE 4-lu (bo nawet nie mozna tego przeczytać .. niby jak.. czterylu?) tylko CZTERECH NIE laty tylko LAT Polecam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana w modzie
dzieki slownik :) potrzebuje korektury, gdyz nie mieszkam w Pl od czasu kiedy skonczylam 12 lat i jestem wdzieczna za kazda poprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoniasta
Ja cały czas noszę dzwony (rozszerzane od kolana), bo w nich po prostu najlepiej wyglądam. Ten fason pasuje do mojej sylwetki, więc olewam trend na rurki. Mam gdzieś, że ktoś stwierdzi żem niemodna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cały czas widzę
dziewczyny w dzwonach, nawet jak był taki boom na rurki, wiele lasek chodziło w rozszerzanych, noś spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwony są tego sezonu b. modne( rurki nadal też) Jednak krój dzwonów rózni sie od tych sprzed kilku lat.Zaczynają się rozszerzać sporo nad kolanami i ogólnie mają szersze nogawki niz te z poprzednich sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×