Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nie wiem czy ktos by mi fachowo odpowiedział na pytanie ale byłabym wdzięczna to dla mnie bardzo ważne.Na 14.05.08 muszę sie stawic w urzędzie pracy poniewaz dostałam oferte ale jeszcze nie wiem czego dotyczy byłam w U.p ale mnie odesłano z kwitkiem i kazano przyjśc kiedy jest wezwanie.A ptanie dotyczy zatrudnienia;powiedzcie mi (mój mąż pracuje) jesli podejme prace to dostanę jakąs pomoc w opłacie za przedszzkole bo wtedy musiałabym dziecko wysłac i czy musze pracowac po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er55
w jakim wieku masz dziecko ? do 4 roku zycia nie moga cie po godzinach zatruniac :) jezeli chodzi o ta oferte to wysyłaja ja do sporej ilosci osob tak wiec nie ty jedna jezeli nie chcesz tej pracy wystarczy sie beznadziejnie zaprezentowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikkikaaa
co za glupie pytanie-dlaczego urzad ma ci doplacac za przedszkole ? przeciez wiele kobiet pracuje i urzedniczki rowniez i one musza sobie radzic-trzeba bylo sie ksztalcic to bys nie miala glupich dylematow-nie chcesz pracowac i otrzymywac ofert to sie wyrejestruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjaaa
Koleżanka ma racje, jak dają Co oferty, które Ci nie odpowiadają (a wiem jak bywa w PUP) to jedynym wyjściem jest wyrejestrowac sie z PUP, a ubezpieczenie zdrowotne masz i tak Ty i dziecko przy mężu. Wszystkie oferty pracy z PUP z całej Polski są publikowane na stronie http://www.epuls.praca.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście na
tej stronce http://www.epuls.praca.gov.pl/ oferty z całej polski, żenada, mojego miasta tam nie ma Tam jest tylko dosłownie pare miast, i nie wiem po co takie głupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×