Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska30

wczasy w Rewalu

Polecane posty

Gość Miska30

wybieram sie na wczasy do Rewala, zamierzam zatrzymać się w pensjonacie "stachowiak family", czy ktoś tam był jakie macie wspomnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllla
W tym pensjonacie akurat nie ale sam Rewal jest cudowny. polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emendel
a czy Rewal to troszkę większe miasteczko,czy malutkie jak np.Karwia? szukam fajnego miejsca na wypoczynek i tak właśnie myslę o Rewalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to Karwia ale Rewal to raczej malutkie miasteczko a ma sporo atrakcji (zwłaszcza dla dzieci- baseny z piłkami, fiku-miku, ludzie poprzebierani za kubusia puchatka itp itd, ciuchcia objeżdżająca rewal i inne miasteczka) jest blisko do latarni morskiej- można się przejechać na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllla
Rewal jest naprawde ok. Nie jest duzy ale z tych wszystkich podobnych miasteczek jest zdecydowanie najlepszy. ( wiem co mowie bo wybrzeze znam jak wlasn akieszen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkaw2

pozwolę sobie odświeżyć. jak teraz jest w Rewalu? coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria00

Jadę pierwszy raz w tym roku to dopiero się dowiem 😛 Ale znajomi mówili że jest tam bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flumsta

Ładna miejscowość, nieprzeludniona to człowiek może odpocząć. Będąc w okolicy koniecznie też Trzęsacz trzeba zwiedzić i wpaść na obiad do Kuchni Wielosmakowej. Oj dawno tak dobrze nie jadłam jak tam, prawie jak u mamy 🙂  Kurczaczek  i pierogi palce lizać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×