Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HR-owiec

zmierzyłem go w końcu sobie dokładnie

Polecane posty

Gość HR-owiec

zmierzyłem go sobie wreszcie porządnie, centymetrem. I co? Wyszło ledwo leciutko ponad 12 cm :/ Nie wiem, dobrze,źle. Żadna w sumie nie narzekała do tej pory. 28 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR-owiec
na pensję naprawdę nie mogę narzekać :) To naprawdę niewiele, taki sprzęt? Kurna, jakoś w akcji problemów nie miałem do tej pory,ani durnych komentarzy od swoich partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Pewnie nie chciały sprawic ci przykrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nie dokuczam a u ciebie romantyku chyba cos nie tak z poczuciem humoru :P HR ----> to moze zle zmierzyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiosmetyki
podobno nie od długości zależy satysfakcja partnerki :P 12cm to nie rewelacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a nozki jak nozki, takie sobie nienajgorsze, 168 cm wzrostu mam jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona1
A tak poważnie i całkiem bez przechwałek, to ile średnio długości ma penis we wzwodzie? Czy 12 cm, to rzeczywiście tak mało? Bo już można sie pogubić w tych centymetrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk ----> daje i nie daje sa dwie szkoly; mowia ze zgrabne niedoswiadczona ----> bylo tu na ten temat troche, osobiscie uwazam ze jest dobrze jesli ma przynajmniej 17-18 cm dlugosci, ale to moja prywatna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR-owiec
ze średnicą nie ma na szczęście problemów :P Z ciekawości ten temat napisałem, bo i tak podchodzę do tego na luzie. Natury nie oszukasz. Można zmienić samochód, mieszkanie, meble czy pracę, ale tego organu za cholerę nie. I chociażbym się modlił do Światowida i Peruna razem wziętych, tego nie przeskoczę i nie zrobię sobie chociażby 16-tu :) Ale to sporo, drogie Panie. Wystarczy popatrzeć na linijkę. Kto wie, może za wiele? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR-owiec
powiem wam też coś o moim hobby. w wolnym czasie gdy pan Zdzisiek nie zapina mojego zmęczonego wedla przebieram się w strój kaczora donalda i udaję się do pobliskiego śmietnika osiedlowego. Tam w pełnym skupieniu i z ogromnym profesjonalizmem wygrywam gorące rytmy samby brazylijskiej na pokrywach śmietnikowych koszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR-owiec
chętnie posłucham o tych sposobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR-owiec
bo tak w ogóle to mieszkam koło Zgorzelca we wsi Łagów słynnej z wielu mini-burdeli. Czasem wyczekuję pod jednym z takich przybytków i oferuję swe bardzo nieatrakcyjne ciało przechodzącym obok menelom. Zwykle znajdzie się amator mojego otartego do żywego mięsa odbytu i za szklankę wina mogę się trochę zabawić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×