Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała_blondyneczka

jak uwieść kobietę - powie to Wam kobieta

Polecane posty

Ja mam kilka propozycji zaczerpniętych z zachowania moich byłych: - praw komplementy, ale nie za bardzo wyszukane/wydumane, tylko takie zwykłe, jak by to naturalnie Ci właśnie przyszło do głowy - zaskocz ją niezapowiedzianą wizytą, powiedz że się stęskniłeś i musiałeś zobaczyć - szepcz jej do uszka jak bardzo Ci się podoba i jak bardzo jej pragniesz - nigdy (przenigdy) nie okazuj słabości, nie płacz, kobiety nie pójdą ze słabym człowiekiem - gładź jej włosy, nie wiem na czym to polega, ale działa jak cholera :) - patrz jej w oczy ja do niej mówisz, a także przelatuj wzrokiem całą twarz, tak jakbyś nie mógł że napatrzeć - czasami jak chce się wyrwać, przyciśnij ją mocniej, nich poczuje że jest z silnym facetem - po seksie nigdy nie mów, że robiła coś profesjonalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
odnośnie ostatniego punktu - często zdarza ci się, że facet nazywa cię profesjonalistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Lilith
ja rozpływam sie jak moj facet mowi KOCHAM CIE szeptem,tak nagle,szybko do ucha jakby mimochodem..na wydechu:) nie wiem jak to opisac ale jest zajebiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na ciąg dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zaskocz ją niezapowiedzianą wizytą, powiedz że się stęskniłeś i musiałeś zobaczyć\" tak jak ja nazrywalem polnych kwiatów ( co prawda troche podwiędły) a potem poszedlem do mojej bylej chcialem zamknąć jej usta pocałunkiem a ona wywaliła mnie za drzwi Dzięki za takie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak mnie raz w czasie seksu rozłożył na łopatki, tak że czułam się taka bezbronna i słaba w jego rękach jeszcze mi się podoba jak facet pyta się po, czy dobrze było kobiecie, świadczy że się interesuje, i nawet jak nie było najlepiej to takie pytanie jest dla faceta na duży plus kiedyś słyszałam jak dziewczyna opowiadała, że facet po grze wstępnej pytał, czy już może wejść (nie mogłam z śmiechu) puk puk, czy można :P tak też nie róbcie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Lilith
niezapowiedziana wizyta odpada...mozna akurat miec na sobie wygnieciony dres czy poplamiona bluzke..rozczochrane wlosy lub pryszcza na brodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ja wtedy nie miałam pryszcza i dresu i bardzo miło to wspominam, ale co racja to racja :P nie mniej jednak jak już się na tyle dobrze znacie, i budzicie się rano i widzi was bez makijażu rozczochrane, to przecież nie wyskakuje z łóżka z przestrachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejejejej
Chyba jestes jakas glupia, albo to marna prowokacja. Babe powinno sie wlozyc do szafy i wyjmowac jak masz ochote na lodzika albo ruchanko. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiSzCzUxD
Ch**a warte te porady... Tylko zje**ły mój związek... Wszystko co piszą to chu**ia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko ko ko
wiesz jakies dziwne te twoje rady :? nienawidze jak po sexie facet sie pyta jak mi było!... odrazu jest spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodam od siebie
ze uwielbiam, kiedy np. opieram się mówiąc , że nie chce seksu, albo wykazuje brak zainteresowania, a mój ukochany bierze mnie "siłą" ;-) No wiadomo, że nie tak na siłę, bo ja gdzies w głębi też tego chcę, ale lubię, jak mnie mocno łapie, przyciska do ściany, albo będąc na łóżku, kiedy się wyrywam -łapie za ręce, albo nogi i przyciaga do siebie... i jest wtedy taki napalony , taki podniecony i taki silny, że po prostu rozkłada mnie na łopatki i pożądam go tak bardzo, że szok! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodam od siebie
a tak poza tym, faceci powinni (tzn. miło by było, gdyby;-) ) : -przynosili nam kwiaty, nie tylko na imieniny, urodziny, itp., ale i tak zwyczajnie, bez okazji -prawili komplementy -bardzo dobrze o nas mówili w obecności rodziny/znajomych -okazywali uczucia (całowali, przytulali) nie tylko w zamkniętym domu, ale i na ulicy, w parku, na zakupach -zaskakiwali nas, np. kupnem biletów na koncerty naszych ulubionych wokalistów/zespołów ; na jakieś kabarety, etc. -od czasu do czasu, zabierali na romantyczne kolacje do dobrej restauracji -w seksie byli otwarci na wszelkie nasze fantazje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodam od siebie
do ----> ejejejejeje, a z czego tu schodzić na ziemię???? Mój facet taki jest i szalenie go za to kocham!!!!!!!! ❤️❤️ Jesli jestes facetem, współczuje każdej, która na ciebie trafi :-O NUDA, NUDA, NUDA + N-U-D-A =NUDZIARZ 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejeje
pewnie na temat twojego faceta podobne zdanie ma jeszcze kilka kobiet. "achhh ten jedyny i kochany" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
O jezu! Czyli jak usłyszałam od faceta, że robię coś profesjonalnie (być może w żartach, poza tym był moim pierwszym) to mam go skreślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma inna nature
ja dodam od siebie a tak poza tym, faceci powinni (tzn. miło by było, gdyby ) : -przynosili nam kwiaty, nie tylko na imieniny, urodziny, itp., ale i tak zwyczajnie, bez okazji -prawili komplementy -bardzo dobrze o nas mówili w obecności rodziny/znajomych -okazywali uczucia (całowali, przytulali) nie tylko w zamkniętym domu, ale i na ulicy, w parku, na zakupach -zaskakiwali nas, np. kupnem biletów na koncerty naszych ulubionych wokalistów/zespołów ; na jakieś kabarety, etc. -od czasu do czasu, zabierali na romantyczne kolacje do dobrej restauracji -w seksie byli otwarci na wszelkie nasze fantazje ale zdazaja sie wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet musi upolowac wyruchac
i isc spac a kobieta romantyvcznie takie tam ale zadzaja sie wyjatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomeoVip
Ja zgadzam się z paniami^ w pewien sposob chodz nie powiem ze niektore wypowiedzi mnie zaskoczyly... Co do reszty - tzn tych co zachowują się jak dzieci (ejejejejejejej; miszczu; koko) pisząc, że kobieta to "tylko lodzik" i ogólnie podobnej treści stwierdzenia, muszę stwierdzić, że chyba nigdy z żadną kobietą nie rozmawiali; nie mają dla nich szacunki i mało tego są poprostu popaprańcami. Kobiety to tak niezwykle istoty, że nawet nauka nie potrafi w 100% okreslić typowych zachowań, które pomogą "zbliżyć" się do naszych wybranek serca... Możemy jedynie przypuszczać, jakie zachowania są właściwe (aah...) Pozdrawiam wszystkie panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupoty pleciecie panne wystarczy owinąć wokół palca (kilka dni w zupełności wystarczy) a potem ją olać. przybiegnie zanim się spostrzeżecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki dokładnie jestem
facet ma inna nature ja dodam od siebie a tak poza tym, faceci powinni (tzn. miło by było, gdyby ) : -przynosili nam kwiaty, nie tylko na imieniny, urodziny, itp., ale i tak zwyczajnie, bez okazji -prawili komplementy -bardzo dobrze o nas mówili w obecności rodziny/znajomych -okazywali uczucia (całowali, przytulali) nie tylko w zamkniętym domu, ale i na ulicy, w parku, na zakupach -zaskakiwali nas, np. kupnem biletów na koncerty naszych ulubionych wokalistów/zespołów ; na jakieś kabarety, etc. -od czasu do czasu, zabierali na romantyczne kolacje do dobrej restauracji -w seksie byli otwarci na wszelkie nasze fantazje ale zdazaja sie wyjatki i wiecej bardziej kocham musze pisac na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych kwiatów
Hmm.. jak dla mnie to facet musi mieć jaja. jak można być z takim kleikiem? Macie jakieś dziwne upodobania. Jak dla mnie to żadnych kwiatów nie chcę. Wystarczą słowa. nie wypowiadane tylko za potrzebą 'pomocy' (jeśli wiecie o co mi chodzi :P) ale 'tak po prostu'. i żadnego romantyzmu. może ja jestem jakaś nie kobieca. ale mnie odrzuca takie przesadziste uwodzenie. Nie mam nic przeciwko okazywaniu sobie uczuć, ale jeśli naprawdę są uczucia. albo przynajmniej słodkie złudzenia. Poza tym, jeśli facet nie będzie rudy (jak dla mnie) i przystojny to nie ma czego szukać. przykro mi. :P ale gram w podobne karty co płeć brzydka i dla mnie nie liczy się TYLKO piękno umysłu. (ależ to okrutne) choć.. bądź co bądź, z pustym bym w życiu do łóżka nie poszła. a co do ejejej..coś tam. jesteś zwykłym seksistą, co więcej. współczuję takim ludziom jak Ty. nawet nie wiem jak okrutnie kiedyś ostaniesz potraktowany. znajdzie się taka która to Ciebie wykorzysta i zostawi. życzę Ci tego z całej niechęci, a wierz, że mam jej dużo dla takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachim
Mi się wydaje, że każda kobieta jest inna, i każda lubi co innego, inne pieszczoty, każdą kobietę kręci co innego, nie można znaleźć złotego środka pasującego do wszystkich typów kobiet. Moim zdaniem, trzeba wyczaić, co daną laskę kręci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda jest troche inna
wiec te rady poza pewnymi ogolami sa bez sensu:) a te ogoly mozna zamknac w takim oto zdaniu: badz mily dla kobiety ktorej pragniesz, rob i mow jej te wszystkie mile rzeczy jakie jeden czlowiek moze mowic i robic drugiemu czlowiekowi bo ona nie jest jasnowidzem i sama sie nie domysli:) a takie tam z kategorii zeby przymusic do seksu, albo zeby nie pytac czy "dobrze bylo" to sa bzdury:) w przypadku tego pierwszego to jest bardzo wyrafinowana sprawa i bardzo delikatna, a w przypadku tego drugiego to zupelnie indywidualne co nawet na tym topiku widac:) jesli chodzi o szczegoly tego co kazda lubi/nie lubi to jest to juz indywidualne:) jedna lubi byc ksiezniczka, a inna marzy o tym zeby ja zeszmacic i nazwac kurwa robiaca swietnie laske:) i badz tu madry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matros
podzielam twoja opinie ze kazda jest inna. Zawsze nalezy obserwowac i dzialac na poczatku tak aby twej kobiecie bylo jak najprzyjemniej.Z wyprobowanych technik to wiadomo:pieszczoty jezykiem lechtaczki.Jak to zrobisz dobrze to masz ja na kolanach :).Potem warto tez poeksperymentowac .Niemniej wazne aby byc czujnym i onserwowac jak reaguje na twoje pieszczoty.Moze sie okazac ze nie lubi na poczatku a pozniej nagle ja to rajcuje jak cholerea! A wiec panowie! uwazam ze nalezy miec oczy szeroko otwarte i byc czujnym ,nawet w momencie szczytowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh są dwie zasady które pozwalają zrozumieć wszystkie kobiety niestety nikt ich nie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
Po tej lekturze uwodzę dosłownie KAŻDĄ kobietę! Faceci, opłaca się zainwestować te 37zł żeby mieć każdą… tyle zwykle tracimy na jednej randce i nie zawsze ta randka kończy się seksem! Jak to zmienić? Serdecznie polecam wszystkim książkę, która zmieniła moje życie seksualne już na zawsze! Taka laska mogłaby być wasza (bez problemu) :D http://seksualny-klucz.zlotemysli.pl/prawdziwysukces,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×