Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

jutro koncze 20 lat

Polecane posty

jutro koncze 2o lat i czuje ze duza czesc dotychczasowego zycia przeleciala mi przez palce, wiem wiem powiecie ze mam jeszcze mnostwo czasu , ze mloda jestem ale ja naprawde jeszcze niczego takiego nie przezylam, poszlam na studia ktore mnie zupelnie nie interesuja i rezyguje z nich, faceta nie mam, imprezuje tak hmm srednio, nie mam kasy zeby rozwijac swoje pasje i w ogole juz od jutra nie bede nastolatka buuu :( wiem ze przezywam jak zaba okres, sa ludzie z prawdziwymi problemami ale na tym etapie zycia to jest powazne jak dla mnie problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczujemy byczku
co ty powiesz za następne 20 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina M.
Zazdroszcze, ja jestem o dyche starsza ;-) Ciesz sie zyciem, idz na interesujace Cie studia, rozwijaj swoje pasje, brakiem faceta sie nie martw - pojawi sie w odpowiednim momencie, pielegnuj przyjaznie, poznawaj noych ludzi, dbaj o siebie, cwicz, plywaj, biegaj, kochaj zwierzeta, podrozuj, CIESZ SIE ZYCIEM I MLODOSCIA........ Ja, tak jak napisalam, ja mam juz 30 lat, czuje sie na 15, tylko ze obowiazkow pelno, ze na realizacje marzen i szalonych pomyslow brakuje juz czasu....... Nie ma to jak dwudziestki :-D Pozdrawiam, wszystkiego dobrego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×