Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłość...

Jaki Jest Wasz Ideał Partnera?hehe

Polecane posty

Gość Miłość...

Jaki Jest Wasz Ideał Partnera?hehe piszcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki którego kocham
żaden inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój to
Inteligentny, wyrozumiały, cierpliwy, ambitny, chętny do pomocy, wierny, szczery, opiekuńczy, wysportowany, blondyn, niebieskie oczy, 181 cm wzrostu, ok 71 kg wagi, ładna sylwetka. Eh.. jak ja za nim tęsknie :/ ale jeszcze tylko miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wierny, - z poczuciem humoru, - wyrozumiały, - spokojny ( nie imprezowicz), - zaradny, pracowity ( nie mam na myśli pracusia, który z jednej pracy biega do drugiej, albo siedzi w niej po 12 godzin dziennie), - nie pijący alkoholu ( a właściwie nie upijający się, alkohol tylko od okazji ) - nie palący -------------- - wyższy ode mnie, ewentualnie równy - zawsze mogę chodzić w niskich butach ;) - włosy krótko ostrzyżone - bez wąsów, brody, baczków itp. ( jedno, dwudniowy zarost dopuszczalny, pod warunkiem, że nie będzie o odcieniu rudawym ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym aby jej charakter i osobowiść były odbiciem lustrzanym mojego charakteru, jednak z wygladu musi być dosyc ladna , co jest pojęciem względnym, inteligentna i najlepiej preferuję metalówy w ażurkowych ciuszkach i wieklich czarnych glanach, nie malujące się, z długimi wlosami najlepiej blond no i z maleńkimi piersiątkami które mozna ując w dloń i całe wziąć do ust, takie jak u 15stolatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
mp masz racje:) taka dobra dusza, serce, które zawsze bedzie miec ciebie na uwadze a nie inne, innych:) lojalnosc, romantyzm, oczytanie, poligtloa, jezyki w cenie:) wiele by pisac... ehh..:) Musi kochac przyrode i spacery, ciemne noce z ksiezycem:) morze i gory, ale z przewaga morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
i szukaj tu Idełau? jak witaru w polu:) Nie ma takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella - Ten mój ideał nie musi być poliglotą. Nie musisz znać się na wszystkim, być doskonały, nieomylny i takie tam. Nie musisz podobać się innym. Fajnie byłoby gdyby lubił spacer ze mną późnym wieczorem, nocą po opustoszałych ulicach ( tak od czasu do czasu, żeby to było coś wyjątkowego, a nie codzienność ). Romantyzm? Tak, ale nie mam tu na myśli kupowania kwiatów tylko np piknik we dwoje gdzieś nad jeziorem w słoneczne popołudnie jak dzisiaj, spacer - trzymanie się za rękę, kawa podana do łóżka w niedzielny poranek, przegadanie pół nocy tuląc się do siebie itp. Wszystko z umiarem, przesada nie jest wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie__podam
Nie chwalac sie, jestem idealem dla mp-30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnego chce
moze byc łysy gruby bez zebów tylko niech bedzie NORMALNY,zaraz zaczniecie sie nasmiewac...a znaleźć normalnego kurwa nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój to
opisałam mojego chłopaka, i wierz mi, lub nie ale nie wygląda On jak szkielet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F4
" znaleźć normalnego k**wa nie jest łatwo" znalezc normalna, nieprzeklinajaca kobiete tez nie jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella-----> aleś sie rozmarzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspana dziewucha
nie__podam bo to REALNY IDEAŁ a nie z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaradny, wesoły, pomocny, męski+uczuciowy, wierny, uczciwy, kochający mnie, 180 cm wzrostu, ciemne włosy, 80 kg, i przede wszystkim wyrozumiały, cierpliwy i spokojny - bo z taką cholerą jak ja to by inny nie wytrzymał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimum 185 cm wysportowany umiesniony ale nie steryd zaradny obrotny hojny potrafiacy dopiescic swoja kobiete pod kazdym wzgledem, majacy swoje mieszkanie badz domek, swoja firma, potrafiacy sprawic ze kobieta sie nie nudzi przy nim:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy temat - jeden z głupszych
''jestem atrakcyjną dziewczyną z klasą moje hobby to zakupy, solarium, kosmetyczka, fitness i szybkie samochody jestem z najwyzszej półki '' Jesteś IDIOTKA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tymi którzy maja ponizej 180 ??czy nie licza sie dla was panie inne rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
174 szatyn podpalany :) błekitne oczy i ma na imie Paweł:)............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×