Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nefeli

ile czekaliście na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

ta niepewnośc jest straszna, chcialabym juz wiedzieć, a tu nikt nie dzwoni. Wydaje mi się że wypadlam na tej rozmowie bardzo dobrze, ale dopóki nie dostane odpowiedzi bede sie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
u mnie było tak że zadzwonili tydzień później zaprosili na 2 rozmowę poczym ja odwołali, odezwali sie po miesiacu zapraszając mnie ponownie na rozmowę i tez ją odwolali. niewiem co o tym myśleć. Nie sugeruj się tym co napisałam, trzymam kciuki za to ze zadzwonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leja - dzięki, w takim razie daje im 2 tygodnie, może jakoś przeżyje ten czas... mogłoby to trwac trochę szybciej... oczekującaaa - szkoda, ze odwołali twoją rozmowę, a już gdzieś pracujesz, czy nadal szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
Rozmowa została odwolana ponieważ prezes wyjechał, z tego co mi mówiła sekretarka odezwie się do mnie popowrocie prezesa, więc myśle że może cos z tego bedzie, narazie czekam. Nic innego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tak sobie myslę, ze mogli wziac kogoś na to miejsce i go teraz testowac, a ceibei trzymaja w niepewnosci, aby mieć cie w rezerwie w razie jak z tamtego zrezygnują. byłam kiedyś w takeij sytuacji i zypelnie przypadkiem sie o tym dowiedzialam... ale w twoim przypadku nie musi tak byc, moz efaktycznei prezes wyjechal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
też tak sobie myślałam że tak mogli zrobić , tylko jeżeli faktycznie taka sytuacja miała miejsce to dlaczego mi nie podziękują tylko trzymają w niepewności? Wolałabym usłyszeć dziękujemy Pani a nie mieć złudnych nadzieji że tą pracę dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurszka
mi przewaznie mowili w jakiim terminie sie odezwa! tak standardowo to dwoch tygodni powinni dac znac! ale to nie ma znaczenia, kiedys zadzwonili do mnie trzy godziny pzoniej ze decyduja sie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dowiedzilam podczas
rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefli
szczesciara! ja juz 5 dni i sie wciaz martwie, bardzo mi zalezy, to dobre stanowisko, pewnei jeszcze szukaja i chca sobie porównac...a dopiero potem zadecyduja, coz okaze sie :) dzieki za wsparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×