Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta85

Zbyt czuły penis?

Polecane posty

Gość Edyta85

Rozpoczęłam współżycie ze swoim chłopakiem, jednak przy każdej próbie wprowadzenia członka do pochwy on czuje ogromny ból na żołędziu.Mówi, że jego penis jest zbyt czuły i to mu nie pozwala się kochać.Nawet pieszczenie ustami jest dla niego zbyt bolesne.Maści żadne nie pomagają.Miała któraś podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta85
Nie ma żadnej stulejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta85
A może ma bardzo silnie unerwionego penisa.On mówi, że czuje jakby przechodził przez niego prąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta85
Próbowaliśmy w prezerwatywie, ale to też nie dało żadnych efektów.Podczas ocierania się o moją pochwę on nie czuje żadnej przyjemności tylko dziwne uczucie bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
niech idzie do lekarza, bo to jego objawy to na pewno nie jest wariant normy. Może być urolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikos
Przykro Edytko ale twój chłopak ma infekcję !!!! typowy objaw !!!! albo ma duży problem z chigieną i myje go raz na 2 miesiace i se go o gacie optarł, albo ruchał na boku, i terez ma problem ;D Wiem bo sam to przechodziłem, objawy się zgadzają.... mi lekarz powiedział że musiałem wsadzić go tam gdzie nie trzeba :D albo sie nie myje ;d ale z higieną wszystko ok;p czuć pieczenie, tak jak by przeszywający prąd, i jest bardzo wrażliwy na każdy dotyk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta85
Ty tez masz duży problem, ale z ortografią "chigiena" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz
jak zadna odpowiedź ci nie pasuje. To nie jest normalny objaw taki ból , powinien iśc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz
nadwrażliwosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmmhmm
Cześć, mam do Was takie pytanie.. Czy to prawda, że mimo iż penis jest bardzo unerwiony i czuły, to facet może nie poczuć gdy wchodzi w kobietę? Chodzi mi głównie o seks analny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kussolj
Żadne schorzenie, ni stulejka .. (nawiasem mówiąc część internautów to nawet ból głowy ze stulejką porównują). Jeśli facet nie rucha na boku, w co wierzę, to po prostu nie przywykł do tego uczucia. Główka penisa jest silnie unerwiona. Ja też tak mam - nie lubię nawet podczas masturbacji dotykać żołędzia ... nie jest to ból, ale uczucie które mi nie sprawia przyjemności. Od dziecka tak miałem, więc skoro nie mam stulejki i skoro do dzisiaj (21lat) jestem prawiczkiem, no i myję się co najmniej raz dziennie to wykluczam infekcje i inne schorzenia nabyte za życia :] Moja własna teoria: Może to też wynikać z błędnego mniemania o seksie. Tyle teraz seksu wokół nas, że za młodu Twój chłopak mógł stworzyć sobie pewne nastawienie co do prawdopodobnych odczuć jakie wtedy może czuć (własne mniemanie o przyjemności), które niestety nie pokryły się z praktyką i nie potrafi podświadomości odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucę
jeszcze do poprzedniego wpisu, gdzie człowiek stara się to wszystko w miarę uporządkować, ale myślę, że bez wizyty u urologa i póżniej u neurologa się nie obejdzie. Nie piszesz autorko, czy przed spotykaniem się z Tobą Twój chłopak też tak miał. Na moje jest to jakieś schorzenie neurlogiczne, jakiś rodzaj przeczulicy. Kiedyś czytałem o człowieku, którego większość skóry ciała była przeczulona i nim go jakoś tam zoperowano strasznie cierpiał. Tak, że nie ma co się dłużej zastanawiać i udać się w najbliższym czasie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucę
wpiszcie w google "przeczulica narządów płciowych" i poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucę
wpiszcie w google "przeczulica narządów płciowych" i poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×