Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karington

Konkurencja na allegro jak wykończyć?

Polecane posty

Gość karington

Witam mam konkurencje na allegro taki młody chłopaczek handluje podobnym towarem. Teraz wszystko stoi na ojca i niby ojciec kręci biznes ale to on handluje. Przejąl sporo zamówień to coś w stylu skarpetki ale miesięcznie wychodzi ok 2 tysie na czysto. Kablowałem zawiesili mu juz z 5 kont teraz niby wszystko legal. Co z tym zrobić żeby go wygryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
proszę jak pięknie obliczyłeś ile kto zarabia:( jesteś dla mnie dno ( te teksty jak go wykończyć- ile ty masz lat 12?) ps. o wolnym rynku słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaka
tak to jest jak dwóch najlepszych kumpli wkęca się w ten sam biznes... przynajmniej mają o czym gadać na przerwach w postawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karington
Jak szybko obliczyłeś? haha ha dzieci z pewnego biznesu mam ok 3 kawałków na czysto a miałem 4-5. Podstawówka niewiem po co zaglądałem na to forum dzieci hehe zjdałbym was niewiecie z kim rozmawiacie i wyzywacie kogoś od 12 latków haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumping? to chyba jedyne rozwiązanie, jakieś 3-4 mc. oczywiście jeśli możesz sobie na to pozwolić finansowo. ja nie mogę więc faktycznie, pozostaje mi 'błogosławiony' wolny rynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×