Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunette_in_the_bath

Najlepsze firmy produkujące suknie/sukienki

Polecane posty

podawajcie firmy sukienek które lubicie a które nie zabijają ceną...wiadomo że każdemu podobaja się sukienki victoria\'s secret albo apart ale nie wszystkich na nie stać.. :o :) polecam firmę melrose.. a wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, victoria's secret są faktycznie przecudne, ale już z apartem się nie zgodzę. zwłaszcza, że podróbki sprzedaje bonprix i kojarzą mi się właśnie z takim pisemkiem sprzedaży wysyłkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nota bene pokazy victoria's są rewelacyjne :), no i modelki nie wyglądają jak szparagi ( z całym szacunkiem dla szczupłych dziewczyn, sama noszę 34-36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś chorowałam na tę sukienkę http://www.dommody.pl/p,pl,f_2453_1,magda+-+sukienka+wizytowa.html tylko, że w kolorze ecru :D na chwilę obecną jest bardzo popularna, więc i zapał minął. wolałabym nie spotkać się na weselu z kuzynką w tej samej kreacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femini, vila, projekty kasi zapały, hexeine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zara. cudne materiały, kroje i wykonanie. można poczuć się jak księżniczka:) z takich codziennych promod, vila, reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marick
ASOS są najpiękniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asos sprzedaje ciuchy innych marek w obecnym momencie na 1226 oferowanych na stronie tylko 280 to sukienki marki asos. większość z nich jest bardzo mocno wzorowana (można tu się pokusić nawet o stwierdzenie plagiat, podróbka, kopia) na innych markach. często zdarza się że na stronie asos można kupić 2 bardzo podobne rzeczy różniące się drobnym detalem. tańsza jest asosa droższa innej marki. lepsze to niż podróbki (przynajmniej autor projektu może coś wygrać w sądzie, a kasy nie zbiera mafia)i przynajmniej ceny nie zabiją. jednak chwały za kroje nie przypisujmy asosowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzunia_mala
ja lubię projekty Kasi Zapały, od niedawna zaglądam do tego sklepu www.naia.pl , trochę inne rzeczy niż wszędzie, ceny nie powalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuniasiaaa
ASOS są najfajniejsze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio gustuję w JOQA - robią super odzież dla puszystych. Nie wiem gdzie stacjonarnie można kupić te markę, ale widziałam trochę tych sukienek na allegro i na chyba www.mylady.pl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie sukienki lubisz :) Osobiście stawiam na coś bardziej eleganckiego ze względu na pracę w biurze. Moją ulubioną firmą jest lattore. Jest to producent eleganckiej odzieży damskiej ale nie takiej banalnej jak to by się mogło wydawać :) Z resztą na ich stronie http://www.lattore.pl/ można obejrzeć ich kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie zara, solar itp oczywiście mają piękne sukienki, ale równie dobre można znaleźć w takich typu h&m. tylko trzeba dobrze trafić :) ja najczęściej chodzę do silesia city center i tam zawsze coś znajdę - ale oczywiście potrzeba cierpliwości i wytrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię sukienki firmy Quiosque - są z porządnych materiałów, mają bardzo fajne fasony, takie kobiece, na każdą figurę coś się znajdzie :) no i ich aktualna kolekcja naprawdę robi wrażenie, głównie przez te kolory, stonowane a jednocześnie bardzo soczyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Stefana4
A do tego Quiosque to polska firma i ciuszki są szyte w naszym kraju więc o wystających nitkach nie ma mowy. Ja bardzo lubię te markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×