Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanessaa266

Rozmowa kwalifikacyjna w j. angielskim. Pomocy

Polecane posty

Gość vanessaa266

Czy ktos z Was przeszedł taka rozmowę. Co najczęściej się pytają? Znam podstawy i dużo rozumiem niestety mam problem z komunikacją. Mam barierę i jednak mały zasób słownictwa. A tu dobrze to przetłumaczyłam? Dzień dobry tu firma **** w czym mogę pomóc? Good morning. ******* company. How can I help you? Już pana łącze. I connecting you. Przepraszam ale pan X ma teraz spotkanie. Czy mogłby pan zadzownić pożniej. I\'m sorry but mrs. X has got a meeting now. Could you call later?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na kilku rozmowach po angielsku za granica i w zasadzie niewiele sie różnią od tych po polsku. ;) Niestety, komunikacja to podstawa. Na pocieszenie powiem, Ze większą uwagę zwraca sie na uśmiech niż na gramatykę. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj nie dodaje sie 'company' na koncu.podaj tylko nazwe. zamiast 'i connecting you'-jest to nie jest to poprawne gramatycznie,powiedz 'please bear with me' albo i'll put you thorough'. Zamiast tego: I'm sorry but mrs. X has got a meeting now. Could you call later? Uzyj zwrotu: 'I'm sorry,but mrs x is in a meeting.would you like to leave a message or call back later? gdzie dostalas prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A guno prawda,na gramatyke rowniez zwracaja uwage.Wiadomo,ze np w hotelu na recepcji nie zatrudnia kogos,kto duka z bledami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci współczuję, że na takich faszystów trafiłaś. Widocznie miałam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich faszystow?co ty opowiadasz?to chyba normalnek,ze pracodawca chce zatrudnic ludzi mowiacych biegle.z reszta ja nie narzekam,nigdy nie mialam problemow z osobami przeprowadzajacymi ze mna interview.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
I to jest to czego sama sie obawiam, dlatego postanowiłam wziąc sie ostro za angielski w szkole językowej SpeakUp. Czas teraz się uczyc bo nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vanessaa266, zapytać mogą o wszystko. Zależy od firmy, branży i ludzi, którzy będą rekrutowali. Kolasek dobrze radzi. Należy zapisać się do dobrej szkoły językowej i nadrobić zaległości. Jeżeli praca w Twojej wymarzonej firmie takie wymagania, to nie masz innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p6v5gluSJ4VVmNWlljKQhI0m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruba
Twoj angielski jest na poziome zero, jesli pytasz o takie podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×