Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziutek_171

kuracja na porost włosów

Polecane posty

Gość madziutek_171

Kilka dni temu obciełam wlosy... No i wygladam tragicznie. Marze zeby mi odrosly i zebym miala takie same jak wczesniej. Przeczytałam już sporo wątków na temat przyśpieszenia porostu włosów. Rozpoczęłam kuracje: myję włosy szamponem Seboradin niger, co 4 dni stosuje HENNA WAX TREATMENT, codziennie pije skrzypovite i herbatke ze skrzypu polnego (2 razy dziennie), oprócz tego w te dni kiedy nie uwywam waxu płucze włosy pokrzywą (robię to systematycznie od 3 miesiecy) oraz pije herbatke z pokrzywy (również od 3 miesiecy, raz dziennie). Marzę aby na wakacje mieć ladną fryzurkę, zostało 1,5 miesiaca. Stosując takową kuracje ile przez ten czas urosna mi wlosy, jezeli normalnie rosna okolo 1 cm miesiecznie? Dodac cos jeszcze do mojej kuracji?? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
switnym sposobem na wzmocnienie wloso jest kofeina. proponuej zakup kofeiny bezwodnej, chocby w kapulkach i duypyanie jej do porcji odzywki czy tez szamponu. ciekawym rozwiazaniem moze byc arginina. zarowno w formie doustnej, jak i podobnie jak kofeina - miejscowej. suplemnt z tauryna rowniez moze byc przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtikkk

Bardzo skuteczny jest preparat Hair Medic ,wystarczyło kilka tygodni żeby włosy zaczęły się trzymać głowy a nie zsuwać za każdym razem gdy tylko przejechałam po głowie grzebieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×