Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zingzu

Trójkącik w prezencie

Polecane posty

Gość tak se mysleeee
oczywiscie jaja sobie robisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co Wy tu robicie skoro jestescie tacy zakochani i spelnieni. Zamiast siedziec ze swoimi partnerami wolicie forum erotyczne! Ciekawe dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxik
żeby tobie odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxik
to ty jesteś o rydzyka pewnie? heh zapytaj 100 losowo wybranych facetetów z twej skrzynki mailowj.... 80 powie że chętnie spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaacccc
dowalić do pieca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se mysleeee
Bycie zakochanym szczęśliwie nie oznacza, ze mam 24 na dobę spędzać ze swoim partnerem, bo nie tylko do niego moje życie się ogranicza. Ale Ty chyba tego specjalnie nie kumasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta panna ktora wierzy, ze jej facet mowi prawde, ze jest to obrzydliwe to na bank jakas ciemnota... Dzizas... Podeslij mu anonimowego meila to zobaczysz co Ci odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxik
normalnych hehehe pewnie tylko nie znasz ich tak od podszewki i nie wiesz co sie w nich czai nawet sie nie spodziewasz ile ludzi eksperymentuje... i to nie z wykszatałceniem podstawowym (jak twoje) ale wysoko postawinych którzy po kilka kierunków pokończyli i ciągle szukają czegoś nowego ,,,,takie teraz są trędy i tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że chcesz by facet widział jak się pieścisz z kobietą to jest normalne, ale zrób to nie z agencji, ale ze swoją koleżanką. Kurde jak może laskana tak wyątkowe przedstawienie wziąść sobie dziewczynę z agentury i to jeszcze mafijnej. bleeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferla
a potem normalne kobiety sie dziwia, ze facetom nie wystarcza ich zona/dziewczyna. Czemu sie dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za kuciap > Jakbym podszyla sie pod faceta i napisala, ze szukam dwoch lasek do trojkatka to byscie byli inaczej madrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaacccc
albo poszukac chetnej na interia - czateria - sexkamerki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę.........
tylko sie nie zesraj------> ja to myślę,że ty sie już nie raz zesrałaś po siebie z zazdrosci:P po twoich wpisach można wywnioskować,że faceta to ty widziałaś........na zdjęciach albo w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac nie masz mu nic innego do zaoferowania, niz kolezanka. Smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaacccc
a ja bym odpisał : ze musze sie zony spytać , bo moze ja kreci les ..... i bym poruszył ten temat z zona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newborn
To nie jest forum dla dzieci. Ludzie jesteście nie tolerancyjni i konserwatywni. Niektórzy lubią takie zabawy, a że wy jesteście zbyt zacofani by to pojąc, to macie problem. Popieram zabawy erotyczne w szerszym gronie, jeśli każdy ma na to ochotę. Nie popieram uległości, bo to ma efekt wtórny i się zemści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemonik
Do nie zesraj się >> Ty taka cwaniutka jesteś, a mąż pewnie w pracy się za dupeńkami ogląda, a w domu świętego udaje. Dopiero Ci minka zbladnie jak Ci numerek wykręci, bo stwierdzi, że wasze życie seksualne jest zbyt monotonne. A tak wogóle to Twoje wypowiedzi pasują do starej zazdrośnicy, która nie ma już życia seksualnego i żal w dupe kłuje. Po co wogóle się wypowiadasz skoro temat forum dotyczy pytania o agencje, a nie o to czy Panience z h-u,j wie kąd się to podoba czy nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załmana
hej piszę w takiej sprawie... Może to głupie ale chcę zasięgnąć porady osób które mają doświadczenie w sprawie trójkątów.... Moja sytuacja jest taka: jestem z chłopakiem prawie rok od kilku miesięcy zaczęliśmy się kochać (prawdę mówiąc on mnie rozdziewiczył) Tak bardzo go kocham że nie potrafię mu niczego odmówić nawet jeśli działam wbrew sobie (chciał uprawiać sex na wszystkie możliwe sposoby- zgodziłam się, chciał sexu oralnego- zrobiłam to wbrew sobie, chciał sexu analnego- też to dostał choć tak bardzo byłam temu przeciwna) Teraz chce mnie namówić na trójkąt.... nie wiem co zrobić kocham go bardzo zaczęłam się nad tym już ostro zastanawiać ale jeśli chodzi o mnie to ja tego nie chcę, zawsze uważałam sex za namiętność między dwoma ludźmi jako całkowite oddanie się tej drugiej osobie (może staroświecko), ale z drugiej strony pragnę jego szczęścia i żeby było mu ze mną jak najlepiej.... jestem w totalnej kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załmana
często wymyślam takie historyjki na potrzeby dyskusji na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bardzo fajny pomysł
wielu ludzi nie potrafi powiedzieć że cos jest inne musza powiedzieć chore zboczone itd. skąd u nich taka potrzeba linczowania? kompleksy? bawcie się dobrze, ale rzeczywiście, lepiej znaleźć kogoś spoza agencji, może jakiś portal randkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×