Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

czy dopajac dziecko karmione modyfikowanym

Polecane posty

kiedy i czym? tylko herbatka? synek ma prawie 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopajac. wodą z glukoza. szczególnie kiedys jest bardzo cieplo na dworze. Sprawdz czy maluszek pije samą wode- przegotowaną. Jak pije to nie dodawaj glukozy. Jesli nie chce to dodaj. Niech pije po lyczku ale czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J A Z D A
po glukozie zwieksza sie prawdopodobieństwo bóli brzuszka.... Tak mówiły mi lekarki na oddziale........ dopajałam WODĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz też kazał dopajać, najlepiej przegotowaną wodą, bo bardzo dobrze reguluje pracę jelit. Jeśli dziecko nie chce wody to albo dodawać glukozę albo dawać herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o glukoze to też odradzam bo powoduje wzdęcia i jest to poprostu rodzaj cukru, któryjest niewskazany maluchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glukoza to cukier prosty jest inaczej rozklądana w organiźmie niż sacharoza ( cukier zlozony z glukozy i fruktozy) Nie powoduje ona bóli brzuszka a wrecz przeciwnie lagodzi wzdęcia i jest polecana jako lek na wzdecia i kolki. Jest sklądnikiem WSZYSTKICH herbatek dla niemowlaczków rownież tych które mają łagodzić bóle brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj maluszek ma 4 mies??? idz do marketu i wybierz jakas herbatke lub soczek hipp bobovita itp itd sa przerozne smaki od ziolowych po owocowe i wybierz twoim zdaniem najlepsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×