Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexy Laura

Ostatniej nocy lizalam odbyt swojemu chlopakowi.

Polecane posty

Gość Zmysłowa kicia

Cóż ja mam dopiero 18 lat mój chłopak 19 i strasznie mnie kręci i podnieca a jego tyłek to marzenie . Chciałabym zrobić mu rimming ale się boje jego reakcji 💔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Zmysłowa kicia napisał:

Chciałabym zrobić mu rimming ale się boje jego reakcji 💔

a on tobie przy minetce także liże anusa? jeśli nie, to podczas minetki przesuń się tak byś miała jego język na dupci (jak wiadomo daleko to nie jest ;) tylko koniecznie bezpośrednio po prysznicu/kąpieli i także druga dziurka wydepilowana na zero. Jeśli nie będzie mieć oporów to wtedy ty zacznij mizianie jego anusa palcami podczas robienia mu loda: i wtedy zobaczysz jego reakcje. Jeśli będzie pozytywna można iść krok dalej i językiem podczas lizania mu jajek zawędrować w te rejony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperRandki.com

Bardzo dobry temat!

Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odbytu faceta sie nie tyka. Zapamiętajcie to raz na zawsze do chu.ja pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest

Ja uważam ze to tylko sprawa dwojga jeżeli to im odpowiadacie ich sprawaa i nie widzę nic nadzwyczajnego . Ja facet tez szukam pani która mogła by umówić się na sex bez zobowiązań tak dla przyjemności ,jest to trudne ,panie maja obiekcje ,może znajdzie się pani nie pruderyjna i zgodzi się umówić ,oczywiście z wszelkimi normami bezpieczeństwa , to podstawa . Nie jestem młoda lecz chce szanować kobietę gdyż to należy do faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×