Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak111111111

chce sie zwolnić-jaki pretekst

Polecane posty

Gość jak111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak111111111
mam umowe na czas określony, ale chce zrezygnowac z tej pracy, z wielu powodów, co powiedzić w firmie żeby nie zrobili mi problemów, czy głupich uwag, chce to zrobić w miare elegencko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllaaaa
dogadaj sie z szefem ze wyjezdzasz gdzies do innej lepszej pracy, albo ze po prostu dostalas lepsza propozycje, nikt cie nie bedzie trzymal na sile, a jesli boisz sie ze powiesz ze wyjezdzasz a nie wyjechalas i spotkasz gdzies szefa to nic sie nie dzieje-zawsze mozesz powiedziec ze sie rozmyslilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kain
Popieram przedmówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj bez zeba na przedzie
ja powiedzialam ze mam nowa prace a nie mialam i udalo sie wyswobodzic z firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak1111111111
hej, dzieki, właśnie tak zamierzam zrobic. zrobili mnie tu totalnie zastraszonym niewolnikiem, psycha mi siada, życie prywatne mi sie rozwala ,- i to za marne 1500 pln. najchętnej powiedziałąbym im , ze mnie mobbingują, ale nie mam silnej pozycji-społ. i psych, żeby tak sie rzucać. nie mam innej oferty, ale chcę stad odejsć i szukać czegos innego, moze wyjechać, ale nie tu-zrobiłam kalkulację plusów i minusów i tu tracę życie, nie chcę spedzić wakacji każdego dnia do 18-tej w pracy w duzym stresie i chaosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak1111111111
mam podpisana umowe do konca wrzesnia, ale tak długo to chyba nie chce tu byc, ale mnie zastraszyli tutaj, nie poznaje siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×