Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia25

brak podniecenia

Polecane posty

Gość niunia25

witam mam mały problem i prosze o pomoc niemozna mnie w rzaden sposób podniecic nic namnie niedziała a sex to dlamnie przykry obowiazek kiedys tak niebyło dziewczyny co was podnieca piszcie moze i namnie to podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowice miasto jedno na 100
a próbujesz sie sama podniecic? np masturbujesz sie? wtedy poznasz soje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimosss
Masturbacja to bardzo dobry sposób na poznanie własnych potrzeb. Wtedy zobaczysz co Ci sie najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia25
masturbacja mnie niepodnieca nic namnie niedziała kiedys tak niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowice miasto jedno na 100
a ile masz lat ? masz duzoe doswiadczenie z mezczyznami? a powiedz co robisz,ktos ci robi ze czujesz minimalne podniecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia25
mam 25 latek jestem mezatkom od 6 lat maz jest mojm 1 partnerem z nim zdobywałam doswiadczenie on bardzo sie stara ale to na na nic juz namnie niedziała chciałabym to zmienic co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimosss
Może dodajcie do swojego życia trochę pikanterii. Jaki filmik erotyczny wspólnie obejrzcie. Seksowna bielizna, jakiś masażyk z pachnącym olejkiem. Pachnące świece, gorąca wspólna kąpiel... Sposobów jest wiele, trzeba spróbować wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowice miasto jedno na 100
jesli nie pomaga ci osobista masturbacja,pieszczoty i sex z mezem to widze inne wyjscie ale nie polecam. niewiadomo jak by twoje cialo zareagowalo na innego mezczyzne. może wtedy by to pobudzilo twoje bodzce. ale patrzac ze strony uczciwosci i wiernosci to chyba nie jest to najlepszy pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia25
tego wszystkiego prubowałam swiece kapiel to namnie niedziała ale dzieki , seksuolog odpada . cos mi sie wydaje ze bede musiała sie z tym pogodzic ,co straszne juz sie do tego przyzwyczajłam.albo jestem oziebła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×