Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalik264

która ładniejsza? kto doradzi...Tylko szczerze!!!

Polecane posty

a co, nową dyskotekę w remizie otworzyli? błagam Cię, przecież to jest straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie są tak samo beznadziejne, tandetne i kurewskie :o Ale to oczywiście tylko moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Najładniejsza ta niebieska i czarna. :) jeśli ktoś ma tak świetną figurkę jak ta modelka na zdjęciach to będzie wyglądał bombowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimosss
Bardzo sexy kurteczki. Hmmm najlepsza wg mnie to czarna. Różowa odpada na starcie. Za żarówiasta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak na poważnie?? Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
Sandrunia dzieki za odpowiedz bo reszta osob to tylko krytykowac umie i wszystko jest kur... dla nich. A co myslisz o tej ostatniej? srebrenej? a bardziej czarna czy niebieska fajniejsza jest? mam tako figurke... wlasnie jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze że ktoś to kupi i w tym będzie chodził, no po prostu nie wierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
Boże Ciało się zbliża i na proceję we wsi trzeba się ładnie ubrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
wy to macie jakies urojenia tylko z jednym sie wam kojarzy wszystko!!!!!!!!!!!!!! jak ubrac do tego jakies fajne spodnie to fajnie bedzie to wyglodało a dla was to tylko kur... wszystko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jest najładniejsza! Poza tym czarna pasuje do wszystkiego, saMA SIĘ ZASTANOWIĘ, JEST NAPRAWDĘ SPOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ............
Drogi ten plastik ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA CZARNA ZDECYDOWANIE, RESZTA KOLORKÓW TEŻ FAJNA, ALE ZARAZ WYJDZIE Z MODY, CZARNA POSŁUŻY CI NA DŁUŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
loli a co myslisz o tej ostatniej tej srebrnej? srebrna niby tez do wszystkiego pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam ;) mam bujną, bujniastą wręcz wyobraźnię, ale nawet ja nie potrafię sobie wyobrazić zestawienia, w którym ta kurteczka nie będzie krzyczała 'jestem tandenta, heloo, tutaj!! patrzcie na mnie, jestem tandenta' Poza tym..myślę, że i tak jedyną osobą, która produkuje tutaj te zachwyty, jest sprzedawca allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
elle ... to chyba jest jednak na poważnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natula_9
czarna! moja kolezanka ma srebrna podobna i wyglada troche jak kosmita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Jeśli masz takie ciałko to gratuluje. Wiadmo, że takie kurteczki są dla nastolatek, dojrzała kobieta wyglądała by jak k... A młodym to wszystko pasuje :) Jeśli chodzi o mnie to czarna jest chyba najlepsza. Wiadomo,że czarny to uniwersalny kolor i do wszystkiego pasuje, dodatkowo optycznie wyszczupla sylwetkę. Srebrna już mniej mi sie podoba. Ale to Twój wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*tandetna, ofcoz ;) no widzę właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle ja się po prostu nie mogę nie zgodzić z Tobą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
Sandrunia ale nie uwazasz ze są tandetne? bo wszyscy piszo tylko jedno! mało kto powie tu prawde tylko kojarzą im sie z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, zakładasz topic pytając o radę to też Ci radzimy a Ty z pretensjami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Nie są tandetne. Ja już bym takiej nie założyła, po pierwsze ze za stara jestem i mi nie przystoi a po drugie nie mam odpowiedniej figurki. Ale dla nastolatki kurteczki są w sam raz. Wiadomo,że do kościoła w tym nie będziesz paradować ale na disco czy do baru jak najbardziej. A zresztą z tego zo zauważyłam to wiele gwiazd zagranicznych nosi podobne kurtki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
NIE MAM PRETENSJI, TYLKO CZEMU WSZYSTKO TU SIE KOJARZY WAM Z JEDNYM? W CZYM TAK KURTKA JEST KUREWSKA? ZAŁOŻU SIE DO NIEJ FAJNE SPODNIE I JAKOŚ BLUZECZKE POD SPÓD I ZARZ KUREWSKIE TO MUSI BYC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
no tez własnie to zauważyłam... zastanAwiam sie nad czarno i to srebrno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że ona jest qrewska, myślę, że szanująca się prostytutka nie założyłaby czegoś takiego ;) Moim zdaniem kurteczki są po prostu tandetne, kiczowate i sorry.. ale nie wierzę, by osoba pretendująca chociaż do miana kobiety/dziewczyny z klasą/gustem chciałaby to mieć w swojej szafie, nie mówiąc już o tym, by to włożyć i wyjść w tym gdzieś indziej, niż do ciemnej piwnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Srebrna rzeczywiście troszke nie pasuje. Jak już ktoś napisał, wyglądałabyś w niej jak ufo :) a zresztą srebrny kolor wyjdzie z mody...jeśli już nie wyszedł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik264
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
juz nie o chodzi o wyglad,ale kiedy ty chcesz to nosic? funkcja kurtki jest ochrona ciala przed wychlodzeniem,a tu ani jedna nie chroni nerek!wiec na wiosenne chlody sie nie nadaje...a jak bedzie cieplej,to znowu bedzie cie grzala i tez jej nie zalozysz...jest niefunkcjonalna i tyle...no chyba,ze chcesz w przyszlosci nie miec dzieci albo chodzic na dializy...pomysl troche,to kurtka,ktora artysta moze na chwile zalozyc do nagrania teledysku.kompletnie nie nadaje sie do wkladania na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×